Language Selection

English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)

banner_kayitliste

onlinekayit tr

OBB Logolar

GSB Logo 2015
 

  Excel Dosyasını Kaydet
2018 ORDU METROPOLITAN MUNICIPALITY, IV. INTERNATIONAL CHESS TOURNAMENT
UNDER 14 ( 2004 - 2007 )
Organizer(s) : ORDU METROPOLITAN MUNICIPALITY & TCF
Tournament Director : Zeki DEMİRCAN, Erencan GÜLER
Chief Arbiter : FA ALİ ÖZER ( 34561919 )
Arbiter : NA CEVAT ÖZTÜRK (34532986), NA KÖKSAL DEMİRKILIÇ (6366317), NA SALİH GÜZEL (34568735)
Town : RADİSSON BLU HOTEL / ORDU
Rating-Ø : 1235
Date : 2018/04/12 To 2018/04/15
 
Round 5 on 2018/04/14 at 10:00
 
Board SURNAME NAME NRtg IRtg COUNT./CITY POINTS RESULT POINTS SURNAME NAME NRtg IRtg COUNT./CITY
1 ARNAS ENES BUGRA 1847 1791 ORDU 4   4 YILMAZ YIGIT 1542 1280 MERSİN
2 ASIKOGLU ENGIN CAN 1684 1408 KASTAMONU   4 SHAPOVALOVI VASIKO   1464 GÜRCİSTAN
3 JISHKARIANI EREKLE   1561 GÜRCİSTAN   BUYUK ECRIN EFSA 1666 1562 ORDU
4 YILDIZ TUNAHAN 1708 1450 ARTVİN 3   3 KOTAN MEHMET EMRE 1353   SAMSUN
5 SEZGIN TALHA 1505 1323 TRABZON 3   3 YILDIRIM ORHUN ALI 1340   TOKAT
6 ERDEN BERIL 1431 1181 TRABZON 3   3 DEMİR EFE ARDA 1319   ORDU
7 USLU SENIZ 1392   ORDU 3   3 YİĞİT BUĞRA 1273   ORDU
8 KURAL OĞUZHAN 1390   ORDU 3   3 GOL RUYA NISA 1205   ORDU
9 TEKTAS ONUR EFE 1390   SAMSUN 3   CELIK HAKAN 1467 1160 TRABZON
10 ALAGOZ ZUMRA MERYEM 1347 1181 ORDU   OZTURK OMER 1523 1167 İZMİR
11 GÖBEL ATABERK 1287   ORDU   OZGEN EMIR UTKU 1455 1108 ORDU
12 ÜNAL ONAT 1416   ORDU   SEVİLMİŞ YİĞİT MUSTAFA 1031   SAMSUN
13 YIGIT MELIH 1280   ORDU   KELES MUHAMMET OKTEM 1403 1284 TRABZON
14 SELÇUK CEREN 1215   SAMSUN   KIR MEHMET METEHAN 1390   ORDU
15 SEVGI MERTALI 1379 1353 SAMSUN   YARDAK AYBUKE 1229   TRABZON
16 YAVUZ AHMET ARIF 1211   SAMSUN 2   2 YUKSEL OKTAY YIGIT 1515 1321 ARTVİN
17 KOCAMAN DORUK EFE 1447   ORDU 2   2 KARAGÖZ ERDEM 1199   ORDU
18 ARSLAN GAYE 1325 1142 ORDU 2   2 DALSUNA ARDA 1180   SAMSUN
19 HANCI OSMAN TUNAY 1296 1025 TRABZON 2   2 ÜSTÜN BORA 1168   SAMSUN
20 CICEK HALIL OZAN 1163   ORDU 2   2 OZEN ULGEN ECE 1264   ELAZIĞ
21 ERBAY GULSU 1260   ORDU 2   2 NAMLI OĞUZ KAĞAN 1155   ORDU
22 GÖREN KAĞAN 1153   TRABZON 2   2 CINGOZ ISIL 1250 1110 MERSİN
23 GUVEN HASAN KEREM 1224   TRABZON 2   2 BAYDAR BAŞAR 1149   SAMSUN
24 KURU CEMİL AYBERK 1099   ORDU 2   2 GANİ REFİK EFE 1215   SAMSUN
25 UZUN AYBUKE 1215   SAMSUN 2   2 KARADENİZ MEHMET EMİN 1128   ORDU
26 GÜZEL KEREM 1086   ORDU 2   GÖBEL GÖRKEM 1137   ORDU
27 GOK BARKAN 1234   ADANA   AYDIN ECRİN SÜMEYYE     TRABZON
28 SARI DURSUN MEHMET 1061   ORDU 1   1 KELESOGLU AHMET 1212   ORDU
29 TAŞDEMİR DENİZ 1147   ORDU 1   1 KÖSEYENER MEHMET EMİRHAN     ORDU
30 İNAL HAKAN KUTLUHAN 1049   ORDU 1   1 KARAKILINC UMAY SEZIN 1113   TOKAT
31 KESKİN ESAT 1100   BOLU 1   1 DEMİROK NİSANUR     ORDU
32 BOSTANCI FATİH ALPER 1000   ORDU 1   1 KOCAMAN EREN 1094   ORDU
33 ÇİÇEK EMİR ÇAĞAN     SAMSUN 1   1 KILIÇASLAN CAVİT TAN 1078   SAMSUN
34 YILDIRAN GÖRKEM ALP 1063   ORDU 1   1 ÖZGÜL YAĞIZ MUSTAFA     ORDU
35 BASMACI MURAT     ORDU 0   1 ŞEN ÖMER EDİZ     ORDU
36 DEMİROK BATUHAN     ORDU 0   0 ÇALIŞKAN RIZA EREN     ORDU
                       
                       
                       
Turkish Chess Federation © 2014