Language Selection

English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)

banner_kayitliste

onlinekayit tr

OBB Logolar

GSB Logo 2015
 

  Excel Dosyasını Kaydet
2018 ORDU METROPOLITAN MUNICIPALITY, IV. INTERNATIONAL CHESS TOURNAMENT
UNDER 8 ( 2010-2011 )
Organizer(s) : ORDU METROPOLITAN MUNICIPALITY & TCF
Tournament Director : Zeki DEMİRCAN, Erencan GÜLER
Chief Arbiter : FA ALİ ÖZER ( 34561919 )
Arbiter : NA CEVAT ÖZTÜRK (34532986), NA KÖKSAL DEMİRKILIÇ (6366317), NA SALİH GÜZEL (34568735)
Town : RADİSSON BLU HOTEL / ORDU
Rating-Ø : 1082
Date : 2018/04/12 To 2018/04/15
 
Round 1 on 2018/04/12 at 18:30 TUR BİTİŞ SAATİ: 20:35
 
Board Ttl. SURNAME NAME NRtg IRtg COUNT./CITY POINTS RESULT POINTS Ttl. SURNAME NAME NRtg IRtg COUNT./CITY
1 KÖPRÜLÜ BERKAY 1009   ORDU 0 0 - 1 0 BUYUK EYMEN EREN 1466   ORDU
2 ULKU AHMET 1439 1190 İSTANBUL 0 1 - 0 0 ALEVLİ İBRAHİM MERT 1000   MERSİN
3 AYDIN AHMET EYMEN 1000   TRABZON 0 0 - 1 0 DURMUS CINAR 1428   ARTVİN
4 TUFAN KUZEY 1400   İSTANBUL 0 1 - 0 0 GURLER SAYIM AHMET 1000   ORDU
5 YILMAZ TOPRAK YASİN 1000   ORDU 0 0 - 1 0 ARKAN EGE 1301   MERSİN
6 KAYNAR CAN TUNA 1276   TEKİRDAĞ 0 1 - 0 0 ZEREN BERKAY 1000   ORDU
7 AKBULUT AZRA     ORDU 0 0 - 1 0 KÜÇÜKER DEMİR 1245   GİRESUN
8 DUKSAL BURAK 1241   SİVAS 0 1 - 0 0 AKDEMİR TUNA MERT     ORDU
9 AKTAŞ BATU     ORDU 0 0 - 1 0 ILDIZ YIGIT EMRE 1240   TEKİRDAĞ
10 GÜNEŞ DENİZ EREN 1225   ORDU 0 1 - 0 0 BAŞ DENİZ     ORDU
11 CITIR UYGAR ADA     ORDU 0 0 - 1 0 BAYSAL ALI EREN 1204   ORDU
12 OZBEN DORUK ALP 1204 1119 SAMSUN 0 1 - 0 0 CİHAN TAHİR SALİH     ORDU
13 DENİZ SUDENAZ     GİRESUN 0 + - - 0 ERDEM BATUHAN 1202   TOKAT
14 KURTYILMAZ KUZEY 1193   ANKARA 0 1 - 0 0 EZER MEHMET     ORDU
15 GENÇ ATABEY     ORDU 0 0 - 1 0 TSVERAVA BEKA   1187 GÜRCİSTAN
16 SAĞLAM REYHAN 1185   ORDU 0 0 - 1 0 GEÇİCİ MİRAÇ     GİRESUN
17 GÜLER YİĞİT     ORDU 0 0 - 1 0 KARAKILINC FATMA SIMAY 1184   TOKAT
18 GÜNDOĞDU KAĞAN 1183   TOKAT 0 0 - 1 0 GÜNAYDIN MEHMET EMİR     ORDU
19 GÜNDOĞDU DOĞA     ORDU 0 0 - 1 0 SÖNMEZ OSMAN 1161   TRABZON
20 GÜRLER DOĞUKAN 1157   ORDU 0 1 - 0 0 GÜNDÜZ GÖRKEM ENES     ORDU
21 IŞIKLI İBRAHİM EFE     ORDU 0 0 - 1 0 OZEN ELVIN NAZLI 1157   ELAZIĞ
22 DEMIRHAN SAFIYE DOGA 1154   SİVAS 0 1 - 0 0 KAYA EFE     ORDU
23 KILIÇ POLAT HAZAR     ORDU 0 0 - 1 0 YAPICI ÖMER YUSUF 1149   GİRESUN
24 CIFTCI HAVVA ELVIN 1147   ELAZIĞ 0 1 - 0 0 KIRIŞ RANA ÖZGE     ORDU
25 KORKMAZ AHMET FURKAN     ORDU 0 0 - 1 0 GANİ ASLI 1139   SAMSUN
26 HARMANSA KAGAN 1135   ELAZIĞ 0 1 - 0 0 KOÇ ALİ KAAN     SAMSUN
27 NOĞAY YİĞİT     ORDU 0 0 - 1 0 KÜÇÜKBEKİR ATA YİĞİT 1129   TRABZON
28 GUL BATU 1126   ORDU 0 1 - 0 0 SARİALİ ŞEVVAL ZEYNEP     TRABZON
29 SOY RANA NİHAL     GİRESUN 0 0 - 1 0 DEGIRMENCI ELIF SERRA 1100   TRABZON
30 GÜLER MEHMET BAHA 1099   SAMSUN 0 1 - 0 0 SUCU AHMET ENDER     ORDU
31 SÜRÜCÜ KEREM BERK     SAMSUN 0 0 - 1 0 KOTAN YUSUF EREN 1092   MARDİN
32 TAS OZGUR 1087   SAMSUN 0 1 - 0 0 TURK ILGIN     TRABZON
33 UZUN YAVUZ KEMAL     SAMSUN 0 0 - 1 0 SARI DENIZ BERK 1081   KARS
34 YASAR DERIN SU 1074   SAMSUN 0 0 - 1 0 WAHBA DAVID GEORGE     EGYPT
35 YILDIZ GÜLSU     ORDU 0 0 - 1 0 ABALI EGE 1057   TOKAT
36 KUŞCU ZEYNEP ELA 1055   SAMSUN 0 1 - 0 0 YUCEKAYA MELIKE     SİVAS
37 YUVARLAK NEHİR     GİRESUN 0 0 - 1 0 YAĞCI YAĞIZ 1051   TRABZON
38 YUCEKAYA ZEYNEP 1047   SİVAS 0 0 - 1 0 YİĞİT UĞUR     ORDU
39 ÇAKI ERAY     GİRESUN 0 0 - 1 0 KÖSEOĞLU ÖMER 1040   SAMSUN
40 GULSUN KARLA 1038   İSTANBUL 0 1 - 0 0 ÇAKIR AYŞE GÜL     ORDU
41 ÇAMURLU AHMET EFE     ORDU 0 0 - 1 0 YILMAZ GÖKTÜRK TAHA 1038   ORDU
42 TEKKE ALPER TARIK 1036   TRABZON 0 1 - 0 0 ÇARKACI HÜSEYİN KEREM     ORDU
43 ÇELENK BATUHAN     ORDU 0 0 - 1 0 BAYRAM CINAR 1034   İSTANBUL
44 KARACA ATABEY KUTLU 1033   TOKAT 0 1 - 0 0 ÇELİK ŞEVVAL CEMRE     GİRESUN
45 ÇETİN KEREM YAVUZ     TRABZON 0 1 - 0 0 ŞAHİN BEREN 1020   ORDU
46 BOZKURT SEDEF 1012   ORDU 0 1 - 0 0 ÖZTÜRK MEVA MİRAY     ORDU
ŞAHİN CEYLİN     ORDU 0 1 - - Tur    
Turkish Chess Federation © 2014