Language Selection

English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)

banner_kayitliste

onlinekayit tr

OBB Logolar

GSB Logo 2015
 

  Excel Dosyasını Kaydet
2018 ORDU METROPOLITAN MUNICIPALITY, IV. INTERNATIONAL CHESS TOURNAMENT
CATEGORY B
Organizatör(ler) : ORDU METROPOLITAN MUNICIPALITY&TCF
Turnuva Direktörü : Zeki DEMİRCAN, Erencan GÜLER
Başhakem : FA ALİ ÖZER ( 34561919 )
Hakem : NA CEVAT ÖZTÜRK (34532986), NA KÖKSAL DEMİRKILIÇ (6366317), NA SALİH GÜZEL (34568735)
Şehir : RADİSSON BLU HOTEL / ORDU
Rating-Ø : 1498
Tarih : 12.04.2018 'e 15.04.2018
Tur 2 de 13.04.2018 da 09:00 TUR BİTİŞ SAATİ -13:05
 
Bo. Ttl. SURNAME NAME NRtg IRtg COUNT/CITY POINTS RESULT POINTS Ttl. SURNAME NAME NRtg IRtg COUNT/CITY
1 OZTURK ALI 1728 1580 SAMSUN 1 0 - 1 1 JAVADOV RAMIL 2117 2112 ARTVİN
2 ASILKEFELI METIN 2092 2008 SAMSUN 1 1 - 0 1 BOLUKBAS EMRE 1722 1607 İSTANBUL
3 DURUKAN GIRAY KAAN 1711 1451 SİVAS 1 0 - 1 1 VOLKOV NIKA   2026 GÜRCİSTAN
4 AYSOY VEYSI 2007 1921 MARDİN 1 1 - 0 1 SAHIN ONUR 1709 1599 ÇORUM
5 ALKAN SUKRU 1701 1590 ANKARA 1 0 - 1 1 OZSAKALLIOGLU AKIN 2004 1926 BOLU
6 OZSAKALLIOGLU OKAN 2004 1875 BOLU 1 1 - 0 1 DONGHVANİ NİA   1696 GÜRCİSTAN
7 ZAVALSIZ ADEM 1682 1601 ORDU 1 0 - 1 1 SABRY SAMIR GEORGE   1970 EGYPT
8 BEK EMIR 1954 1843 ORDU 1 1 - 0 1 KIZILKUS TANJU 1676 1594 ANKARA
9 GUNGOR CIHAN AKIF 1672 1416 ORDU 1 0 - 1 1 BAYIK HASAN 1929 1829 BİTLİS
10 AKHALADZE BEKA   1887 GÜRCİSTAN 1 ½ - ½ 1 TOKER KENAN 1645 1661 SAMSUN
11 SENOCAK METIN 1660 1608 SAMSUN 1 1 - 0 1 OZMEN HALIL NEJAT 1874 1785 ANKARA
12 SAKA IRFAN 1871 1778 SAMSUN 1 ½ - ½ 1 ERASLAN YAGMUR 1641 1470 TRABZON
13 DEMIRBAS FATIH 1832 1783 TRABZON 1 0 - 1 1 YILDIZ ZEKERYA 1635 1502 ARTVİN
14 TURCAN ALI RIZA 1635   ORDU 1 0 - 1 1 TURAN ERKAN 1829 1683 ORDU
15 KERVANCIOGLU TALU 1612 1474 GAZİANTEP 1 1 - 0 1 KHVADAGIANI NIKA   1814 GÜRCİSTAN
16 ASLANHAN HALIS 1796 1758 MARDİN 1 ½ - ½ 1 KAVALCI EMIN 1607 1497 ANKARA
17 ÖZBAKIR AHMET EMRE 1566 1486 ORDU 1 0 - 1 1 KASIPOUR AZBARI SEYED ARVIN   1793 İRAN
18 YANIKOGLU OMER 1784 1749 GİRESUN 1 1 - 0 1 OZTURK BURAK 1579 1356 İZMİR
19 SENOL CAGATAY 1553 1529 ORDU 1 0 - 1 1 CATAL UKTENUR 1778 1634 ŞANLIURFA
20 FAZLA ONDER ZAFER 1778 1707 ORDU 1 1 - 0 1 SARIALI FURKAN ANIL 1561 1408 TRABZON
21 COLAK OSMAN 1280   TRABZON 1 0 - 1 1 SERBETCI MUZAFFER 1609 1778 ORDU
22 BAYRAM MESUT 1776 1608 AMASYA 1 1 - 0 1 ENGIN EYUP TARIK 1533 1379 SAMSUN
23 ARKAN MUSTAFA BAHRI 1210 1159 MERSİN 1 0 - 1 1 ANACOGLU CISEL 1765 1635 ANKARA
24 GULESCI KADRI 1705 1744 ORDU 1 1 - 0 1 GUMELE ACELYA 1371   ORDU
25 ONMUS ARIF     ORDU 1 0 - 1 1 DORUM DOGA CAN 1741 1658 ESKİŞEHİR
26 NEJATPOUR SOSHIYANT   1738 İRAN 1 1 - 0 1 AYVAZ GOKHAN 1193   ORDU
27 ÇAĞLAR MEHMET HALIL 1814 1730 BİTLİS 0 0 - 1 ½ ARABOGA MESUT 1833 1706 BİTLİS
28 ERSOY TARIK 1408 1360 ORDU ½ ½ - ½ 0 SHAIKHANI MOUJAHED 1733 1688 SURİYE
29 KARACA YILMAZ 1646   ORDU 0 - - + 0 ERGEN EMRE 1246   ORDU
30 KAYA MURAT 1249   GİRESUN 0 0 - 1 0 ERASLAN ECEM 1573 1396 TRABZON
31 YILMAZ VOLKAN 1528 1479 TRABZON 0 + - - 0 AVCI OSMAN ERSIN 1226   ELAZIĞ
32 SÖNMEZ SEVGİ 1243   TRABZON 0 0 - 1 0 DİKİLİTAŞ BEREN 1521 1284 ANKARA
33 DURAK CAN 1513 1216 İSTANBUL 0 1 - 0 0 ABALI MUHARREM 1200   TOKAT
34 KUZUCU BAKİ 1182   ORDU 0 0 - 1 0 HATAMOV BAHADDIN   1488 AZERBAYCAN
35 TAHAOGLU ERSON 1485 1459 İSTANBUL 0 1 - 0 0 CIFTCI FATMA IREM 1174 1053 ELAZIĞ
36 YILMAZ FURKAN 1170   SAMSUN 0 0 - 1 0 EYUPKOCA NIHAT 1481 1432 BİNGÖL
37 KAPLAN SABAN 1443   GİRESUN 0 1 - 0 0 SENGUL ERTUGRUL 1140   ORDU
38 YAMAN ALPEREN 1138   TRABZON 0 1 - 0 0 SEVINC BEKIR 1442   ORDU
39 KESIM METE YIGIT 1441 1297 SAMSUN 0 1 - 0 0 CELIK KENAN 1127   TRABZON
40 ALTUN ADNAN GUNES 1109   SAMSUN 0 0 - 1 0 CAKMAK KURSAT KAGAN 1431 1245 ORDU
41 GUNES SELAHATTIN 1412 1261 SAMSUN 0 1 - 0 0 ŞAHİN METEHAN 1091   ORDU
42 SEZGİN SEFA 1086   SAMSUN 0 0 - 1 0 MORGUN BORAN 1412 1352 İSTANBUL
43 BİLİM SELVİNAZ 1079   ORDU 0 0 - 1 0 SARIALI ENGIN 1394 1293 TRABZON
44 COLAK FURKAN 1392 1127 ORDU 0 1 - 0 0 OZTURK MEHMET KAYRA 1046   TRABZON
45 DURGUT TURGAY 1359 1148 SAMSUN 0 1 - 0 0 KADI METIN 1010   TRABZON
46 AYDIN BUSE ÇAĞLA 1065   ORDU 0 0 - 1 0 KARADAĞ DEVİN EFE 1352 1256 İSTANBUL
47 DORUK MUSTAFA 1332 1328 TRABZON 0 1 - 0 0 ORMAN UĞUR     BOLU
48 ŞENEL HÜSEYİN 1027   ANKARA 0 0 - 1 0 OZTURK OZGUR 1332   TRABZON
49 GÜMELE KAAN 1328   ORDU 0 + - - 0 ÖZTÜRK MUAZZEZ     ERZURUM
50 BOL FATİH     ORDU 0 0 - 1 0 GULSUN SANT 1283 1014 İSTANBUL
51 OZDEMIR EFE 1276 1169 GİRESUN 0 1 - 0 0 ŞENYAŞAR AHMET BORA     İSTANBUL
52 TUFAN AZMİ     İSTANBUL 0 0 - 1 0 DURMUS EROLTAN 1254   ARTVİN
                           
                           
Turkish Chess Federation © 2014