Language Selection

English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)

banner_kayitliste

onlinekayit tr

OBB Logolar

GSB Logo 2015
 

  Excel Dosyasını Kaydet
2018 ORDU METROPOLITAN MUNICIPALITY, IV. INTERNATIONAL CHESS TOURNAMENT
CATEGORY B
Organizatör(ler) : ORDU METROPOLITAN MUNICIPALITY&TCF
Turnuva Direktörü : Zeki DEMİRCAN, IO Eren Can GÜLER ( 6315640 )
Başhakem : FA ALİ ÖZER ( 34561919 )
Hakem : NA CEVAT ÖZTÜRK (34532986), NA KÖKSAL DEMİRKILIÇ (6366317), NA SALİH GÜZEL (34568735)
Şehir : RADİSSON BLU HOTEL / ORDU
Rating-Ø : 1498
Tarih : 12.04.2018 'e 15.04.2018
Tur 2 de 13.04.2018 da 13:20 - TUR BİTİŞ SAATİ - 16:30
 
Bo. Ttl. SURNAME NAME NRtg IRtg COUNT/CITY POINTS RESULT POINTS Ttl. SURNAME NAME NRtg IRtg COUNT/CITY
1 JAVADOV RAMIL 2117 2112 ARTVİN 2 1 - 0 2 YANIKOGLU OMER 1784 1749 GİRESUN
2 CATAL UKTENUR 1778 1634 ŞANLIURFA 2 ½ - ½ 2 ASILKEFELI METIN 2092 2008 SAMSUN
3 VOLKOV NIKA   2026 GÜRCİSTAN 2 1 - 0 2 FAZLA ONDER ZAFER 1778 1707 ORDU
4 SERBETCI MUZAFFER 1609 1778 ORDU 2 0 - 1 2 AYSOY VEYSI 2007 1921 MARDİN
5 OZSAKALLIOGLU AKIN 2004 1926 BOLU 2 1 - 0 2 BAYRAM MESUT 1776 1608 AMASYA
6 ANACOGLU CISEL 1765 1635 ANKARA 2 1 - 0 2 OZSAKALLIOGLU OKAN 2004 1875 BOLU
7 SABRY SAMIR GEORGE   1970 EGYPT 2 ½ - ½ 2 GULESCI KADRI 1705 1744 ORDU
8 DORUM DOGA CAN 1741 1658 ESKİŞEHİR 2 0 - 1 2 BEK EMIR 1954 1843 ORDU
9 BAYIK HASAN 1929 1829 BİTLİS 2 ½ - ½ 2 NEJATPOUR SOSHIYANT   1738 İRAN
10 TURAN ERKAN 1829 1683 ORDU 2 0 - 1 2 SENOCAK METIN 1660 1608 SAMSUN
11 KASIPOUR AZBARI SEYED ARVIN   1793 İRAN 2 ½ - ½ 2 KERVANCIOGLU TALU 1612 1474 GAZİANTEP
12 YILDIZ ZEKERYA 1635 1502 ARTVİN 2 0 - 1 AKHALADZE BEKA   1887 GÜRCİSTAN
13 TOKER KENAN 1645 1661 SAMSUN 0 - 1 SAKA IRFAN 1871 1778 SAMSUN
14 ARABOGA MESUT 1833 1706 BİTLİS 1 - 0 KAVALCI EMIN 1607 1497 ANKARA
15 ERASLAN YAGMUR 1641 1470 TRABZON 0 - 1 ASLANHAN HALIS 1796 1758 MARDİN
16 OZMEN HALIL NEJAT 1874 1785 ANKARA 1 1 - 0 1 KAPLAN SABAN 1443   GİRESUN
17 EYUPKOCA NIHAT 1481 1432 BİNGÖL 1 1 - 0 1 DEMIRBAS FATIH 1832 1783 TRABZON
18 KHVADAGIANI NIKA   1814 GÜRCİSTAN 1 1 - 0 1 KESIM METE YIGIT 1441 1297 SAMSUN
19 CAKMAK KURSAT KAGAN 1431 1245 ORDU 1 1 - 0 1 OZTURK ALI 1728 1580 SAMSUN
20 BOLUKBAS EMRE 1722 1607 İSTANBUL 1 1 - 0 1 GUNES SELAHATTIN 1412 1261 SAMSUN
21 MORGUN BORAN 1412 1352 İSTANBUL 1 0 - 1 1 DURUKAN GIRAY KAAN 1711 1451 SİVAS
22 SAHIN ONUR 1709 1599 ÇORUM 1 0 - 1 1 ERSOY TARIK 1408 1360 ORDU
23 SARIALI ENGIN 1394 1293 TRABZON 1 0 - 1 1 ALKAN SUKRU 1701 1590 ANKARA
24 DONGHVANİ NİA   1696 GÜRCİSTAN 1 1 - 0 1 COLAK FURKAN 1392 1127 ORDU
25 GUMELE ACELYA 1371   ORDU 1 0 - 1 1 ZAVALSIZ ADEM 1682 1601 ORDU
26 KIZILKUS TANJU 1676 1594 ANKARA 1 1 - 0 1 DURGUT TURGAY 1359 1148 SAMSUN
27 KARADAĞ DEVİN EFE 1352 1256 İSTANBUL 1 0 - 1 1 GUNGOR CIHAN AKIF 1672 1416 ORDU
28 OZTURK BURAK 1579 1356 İZMİR 1 1 - 0 1 DORUK MUSTAFA 1332 1328 TRABZON
29 ERASLAN ECEM 1573 1396 TRABZON 1 0 - 1 1 COLAK OSMAN 1280   TRABZON
30 OZTURK OZGUR 1332   TRABZON 1 0 - 1 1 ÖZBAKIR AHMET EMRE 1566 1486 ORDU
31 SARIALI FURKAN ANIL 1561 1408 TRABZON 1 1 - 0 1 OZDEMIR EFE 1276 1169 GİRESUN
32 GÜMELE KAAN 1328   ORDU 1 0 - 1 1 SENOL CAGATAY 1553 1529 ORDU
33 ENGIN EYUP TARIK 1533 1379 SAMSUN 1 1 - 0 1 ERGEN EMRE 1246   ORDU
34 YILMAZ VOLKAN 1528 1479 TRABZON 1 1 - 0 1 ARKAN MUSTAFA BAHRI 1210 1159 MERSİN
35 DİKİLİTAŞ BEREN 1521 1284 ANKARA 1 1 - 0 1 YAMAN ALPEREN 1138   TRABZON
36 GULSUN SANT 1283 1014 İSTANBUL 1 0 - 1 1 DURAK CAN 1513 1216 İSTANBUL
37 HATAMOV BAHADDIN   1488 AZERBAYCAN 1 0 - 1 1 ONMUS ARIF     ORDU
38 AYVAZ GOKHAN 1193   ORDU 1 0 - 1 1 TAHAOGLU ERSON 1485 1459 İSTANBUL
39 DURMUS EROLTAN 1254   ARTVİN 1 0 - 1 ½ SHAIKHANI MOUJAHED 1733 1688 SURİYE
40 ŞAHİN METEHAN 1091   ORDU 0 0 - 1 0 ÇAĞLAR MEHMET HALIL 1814 1730 BİTLİS
41 SEVINC BEKIR 1442   ORDU 0 1 - 0 0 SEZGİN SEFA 1086   SAMSUN
42 OZTURK MEHMET KAYRA 1046   TRABZON 0 0 - 1 0 KAYA MURAT 1249   GİRESUN
43 KADI METIN 1010   TRABZON 0 0 - 1 0 SÖNMEZ SEVGİ 1243   TRABZON
44 ABALI MUHARREM 1200   TOKAT 0 1 - 0 0 BİLİM SELVİNAZ 1079   ORDU
45 ORMAN UĞUR     BOLU 0 0 - 1 0 KUZUCU BAKİ 1182   ORDU
46 CIFTCI FATMA IREM 1174 1053 ELAZIĞ 0 1 - 0 0 AYDIN BUSE ÇAĞLA 1065   ORDU
47 ŞAHİNKAYA SELİM MERT     ORDU 0 1 - 0 0 YILMAZ FURKAN 1170   SAMSUN
48 SENGUL ERTUGRUL 1140   ORDU 0 0 - 1 0 ŞENEL HÜSEYİN 1027   ANKARA
49 CELIK KENAN 1127   TRABZON 0 0 - 1 0 BOL FATİH     ORDU
50 ŞENYAŞAR AHMET BORA     İSTANBUL 0 0 - 1 0 ALTUN ADNAN GUNES 1109   SAMSUN
TUFAN AZMİ     İSTANBUL 0 1 - - Tur    
                           
                           
Turkish Chess Federation © 2014