Language Selection

English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)

banner_kayitliste

onlinekayit tr

OBB Logolar

GSB Logo 2015
 

  Excel Dosyasını Kaydet
2018 ORDU METROPOLITAN MUNICIPALITY, IV. INTERNATIONAL CHESS TOURNAMENT  
UNDER 8 ( 2010-2011 )  
Organizer(s) : ORDU METROPOLITAN MUNICIPALITY & TCF  
Tournament Director : Zeki DEMİRCAN, Erencan GÜLER  
Chief Arbiter : FA ALİ ÖZER ( 34561919 )  
Arbiter : NA CEVAT ÖZTÜRK (34532986), NA KÖKSAL DEMİRKILIÇ (6366317), NA SALİH GÜZEL (34568735)  
Town : RADİSSON BLU HOTEL / ORDU  
Rating-Ø : 1078  
Date : 2018/04/12 To 2018/04/15  
   
Round 3 on 2018/04/13 at 13:00 TUR BİTİŞ SAATİ= 15:26  
   
Board Ttl. SURNAME NAME NRtg IRtg COUNT./CITY POINTS RESULT POINTS Ttl. SURNAME NAME NRtg IRtg COUNT./CITY
1 TSVERAVA BEKA   1187 GÜRCİSTAN 2 1 - 0 2 BUYUK EYMEN EREN 1466   ORDU
2 ULKU AHMET 1439 1190 İSTANBUL 2 1 - 0 2 SÖNMEZ OSMAN 1161   TRABZON
3 GÜRLER DOĞUKAN 1157   ORDU 2 0 - 1 2 DURMUS CINAR 1428   ARTVİN
4 TUFAN KUZEY 1400   İSTANBUL 2 1 - 0 2 OZEN ELVIN NAZLI 1157   ELAZIĞ
5 DEMIRHAN SAFIYE DOGA 1154   SİVAS 2 0 - 1 2 ARKAN EGE 1301   MERSİN
6 DUKSAL BURAK 1241   SİVAS 2 1 - 0 2 YAPICI ÖMER YUSUF 1149   GİRESUN
7 GANİ ASLI 1139   SAMSUN 2 0 - 1 2 ILDIZ YIGIT EMRE 1240   TEKİRDAĞ
8 GÜNEŞ DENİZ EREN 1225   ORDU 2 1 - 0 2 SARI DENIZ BERK 1081   KARS
9 GÜNAYDIN MEHMET EMİR     ORDU 2 0 - 1 2 BAYSAL ALI EREN 1204   ORDU
10 OZBEN DORUK ALP 1204 1119 SAMSUN 2 1 - 0 2 WAHBA DAVID GEORGE     EGYPT
11 KURTYILMAZ KUZEY 1193   ANKARA 2 1 - 0 2 YİĞİT UĞUR     ORDU
12 KARACA ATABEY KUTLU 1033   TOKAT 0 - 1 KÜÇÜKER DEMİR 1245   GİRESUN
13 TAS OZGUR 1087   SAMSUN 0 - 1 KARAKILINC FATMA SIMAY 1184   TOKAT
14 ALEVLİ İBRAHİM MERT 1000   MERSİN 1 0 - 1 1 KAYNAR CAN TUNA 1276   TEKİRDAĞ
15 AKBULUT AZRA     ORDU 1 1 - 0 1 GÜNDOĞDU KAĞAN 1183   TOKAT
16 CIFTCI HAVVA ELVIN 1147   ELAZIĞ 1 0 - 1 1 GURLER SAYIM AHMET 1000   ORDU
17 HARMANSA KAGAN 1135   ELAZIĞ 1 1 - 0 1 YILMAZ TOPRAK YASİN 1000   ORDU
18 KÜÇÜKBEKİR ATA YİĞİT 1129   TRABZON 1 1 - 0 1 AKTAŞ BATU     ORDU
19 GUL BATU 1126   ORDU 1 1 - 0 1 CITIR UYGAR ADA     ORDU
20 DENİZ SUDENAZ     GİRESUN 1 0 - 1 1 DEGIRMENCI ELIF SERRA 1100   TRABZON
21 GÜLER MEHMET BAHA 1099   SAMSUN 1 1 - 0 1 GEÇİCİ MİRAÇ     GİRESUN
22 GENÇ ATABEY     ORDU 1 0 - 1 1 KOTAN YUSUF EREN 1092   MARDİN
23 YASAR DERIN SU 1074   SAMSUN 1 1 - 0 1 GÜNDÜZ GÖRKEM ENES     ORDU
24 UZUN YAVUZ KEMAL     SAMSUN 1 0 - 1 1 ABALI EGE 1057   TOKAT
25 KUŞCU ZEYNEP ELA 1055   SAMSUN 1 1 - 0 1 IŞIKLI İBRAHİM EFE     ORDU
26 ÇAMURLU AHMET EFE     ORDU 1 0 - 1 1 YAĞCI YAĞIZ 1051   TRABZON
27 YUCEKAYA ZEYNEP 1047   SİVAS 1 0 - 1 1 KORKMAZ AHMET FURKAN     ORDU
28 YUVARLAK NEHİR     GİRESUN 1 0 - 1 1 KÖSEOĞLU ÖMER 1040   SAMSUN
29 GULSUN KARLA 1038   İSTANBUL 1 1 - 0 1 KOÇ ALİ KAAN     SAMSUN
30 ÇELİK ŞEVVAL CEMRE     GİRESUN 1 0 - 1 1 YILMAZ GÖKTÜRK TAHA 1038   ORDU
31 TEKKE ALPER TARIK 1036   TRABZON 1 1 - 0 1 SARİALİ ŞEVVAL ZEYNEP     TRABZON
32 ŞAHİN CEYLİN     ORDU 1 0 - 1 1 BAYRAM CINAR 1034   İSTANBUL
33 BOZKURT SEDEF 1012   ORDU 1 1 - 0 1 ÇARKACI HÜSEYİN KEREM     ORDU
34 ÇETİN KEREM YAVUZ     TRABZON 1 1 - 0 ½ ZEREN BERKAY 1000   ORDU
35 SÜRÜCÜ KEREM BERK     SAMSUN ½ 0 - 1 ½ CİHAN TAHİR SALİH     ORDU
36 ÇAKI ERAY     GİRESUN ½ 1 - 0 0 AKDEMİR TUNA MERT     ORDU
37 SAĞLAM REYHAN 1185   ORDU 0 ½ - ½ 0 KIRIŞ RANA ÖZGE     ORDU
38 KÖPRÜLÜ BERKAY 1009   ORDU 0 1 - 0 0 TURK ILGIN     TRABZON
39 AYDIN AHMET EYMEN 1000   TRABZON 0 1 - 0 0 YILDIZ GÜLSU     ORDU
40 SOY RANA NİHAL     GİRESUN 0 0 - 1 0 BAŞ DENİZ     ORDU
41 YUCEKAYA MELIKE     SİVAS 0 1 - 0 0 EZER MEHMET     ORDU
42 GÜLER YİĞİT     ORDU 0 1 - 0 0 ÇAKIR AYŞE GÜL     ORDU
43 ÇELENK BATUHAN     ORDU 0 0 - 1 0 KILIÇ POLAT HAZAR     ORDU
Turkish Chess Federation © 2014