Dil Seçimi

English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)

banner_kayitliste

onlinekayit tr

OBB Logolar

GSB Logo 2015
 

  Excel Dosyasını Kaydet
2018 ORDU METROPOLITAN MUNICIPALITY, IV. INTERNATIONAL CHESS TOURNAMENT  
UNDER 14 ( 2004 - 2007 )  
Organizer(s) : ORDU METROPOLITAN MUNICIPALITY & TCF  
Tournament Director : Zeki DEMİRCAN, Erencan GÜLER  
Chief Arbiter : FA ALİ ÖZER ( 34561919 )  
Arbiter : NA CEVAT ÖZTÜRK (34532986), NA KÖKSAL DEMİRKILIÇ (6366317), NA SALİH GÜZEL (34568735)  
Town : RADİSSON BLU HOTEL / ORDU  
Rating-Ø : 1235  
Date : 2018/04/12 To 2018/04/15  
   
Round 6 on 2018/04/14 at 16:00 TUR BİTİŞ SAATİ: 19:15  
   
Board SURNAME NAME NRtg IRtg COUNT./CITY POINTS RESULT POINTS SURNAME NAME NRtg IRtg COUNT./CITY
1 SHAPOVALOVI VASIKO   1464 GÜRCİSTAN 5 1 - 0 ARNAS ENES BUGRA 1847 1791 ORDU
2 YILMAZ YIGIT 1542 1280 MERSİN 0 - 1 4 JISHKARIANI EREKLE   1561 GÜRCİSTAN
3 YILDIZ TUNAHAN 1708 1450 ARTVİN 4 1 - 0 4 KURAL OĞUZHAN 1390   ORDU
4 BUYUK ECRIN EFSA 1666 1562 ORDU 4 1 - 0 4 ERDEN BERIL 1431 1181 TRABZON
5 TEKTAS ONUR EFE 1390   SAMSUN 4 1 - 0 4 SEZGIN TALHA 1505 1323 TRABZON
6 ÜNAL ONAT 1416   ORDU 1 - 0 4 USLU SENIZ 1392   ORDU
7 KELES MUHAMMET OKTEM 1403 1284 TRABZON 0 - 1 ASIKOGLU ENGIN CAN 1684 1408 KASTAMONU
8 OZTURK OMER 1523 1167 İZMİR ½ - ½ SEVGI MERTALI 1379 1353 SAMSUN
9 KIR MEHMET METEHAN 1390   ORDU 1 - 0 GÖBEL ATABERK 1287   ORDU
10 YUKSEL OKTAY YIGIT 1515 1321 ARTVİN 3 1 - 0 3 ERBAY GULSU 1260   ORDU
11 CINGOZ ISIL 1250 1110 MERSİN 3 0 - 1 3 KOCAMAN DORUK EFE 1447   ORDU
12 KOTAN MEHMET EMRE 1353   SAMSUN 3 1 - 0 3 GANİ REFİK EFE 1215   SAMSUN
13 YILDIRIM ORHUN ALI 1340   TOKAT 3 1 - 0 3 CICEK HALIL OZAN 1163   ORDU
14 DEMİR EFE ARDA 1319   ORDU 3 1 - 0 3 UZUN AYBUKE 1215   SAMSUN
15 YİĞİT BUĞRA 1273   ORDU 3 1 - 0 3 GÜZEL KEREM 1086   ORDU
16 GOL RUYA NISA 1205   ORDU 3 0 - 1 ALAGOZ ZUMRA MERYEM 1347 1181 ORDU
17 CELIK HAKAN 1467 1160 TRABZON ½ - ½ SELÇUK CEREN 1215   SAMSUN
18 OZGEN EMIR UTKU 1455 1108 ORDU - - + GUVEN HASAN KEREM 1224   TRABZON
19 YARDAK AYBUKE 1229   TRABZON 0 - 1 ARSLAN GAYE 1325 1142 ORDU
20 DALSUNA ARDA 1180   SAMSUN ½ - ½ HANCI OSMAN TUNAY 1296 1025 TRABZON
21 ÜSTÜN BORA 1168   SAMSUN 0 - 1 YIGIT MELIH 1280   ORDU
22 BAYDAR BAŞAR 1149   SAMSUN 0 - 1 KELEŞ EFE 1275   ORDU
23 SEVİLMİŞ YİĞİT MUSTAFA 1031   SAMSUN 1 - 0 2 GOK BARKAN 1234   ADANA
24 OZEN ULGEN ECE 1264   ELAZIĞ 2 1 - 0 2 KESKİN ESAT 1100   BOLU
25 KARAKILINC UMAY SEZIN 1113   TOKAT 2 1 - 0 2 KELESOGLU AHMET 1212   ORDU
26 KÖSEYENER MEHMET EMİRHAN     ORDU 2 1 - 0 2 YAVUZ AHMET ARIF 1211   SAMSUN
27 KARAGÖZ ERDEM 1199   ORDU 2 0 - 1 2 KURU CEMİL AYBERK 1099   ORDU
28 NAMLI OĞUZ KAĞAN 1155   ORDU 2 ½ - ½ 2 YILDIRAN GÖRKEM ALP 1063   ORDU
29 KOCAMAN EREN 1094   ORDU 2 0 - 1 2 GÖREN KAĞAN 1153   TRABZON
30 KARADENİZ MEHMET EMİN 1128   ORDU 2 - - + 2 AYDIN ECRİN SÜMEYYE     TRABZON
31 GÖBEL GÖRKEM 1137   ORDU 1 - 0 ÇİÇEK EMİR ÇAĞAN     SAMSUN
32 KILIÇASLAN CAVİT TAN 1078   SAMSUN 0 - 1 1 TAŞDEMİR DENİZ 1147   ORDU
33 SARI DURSUN MEHMET 1061   ORDU 1 - - + 1 DEMİROK BATUHAN     ORDU
34 DEMİROK NİSANUR     ORDU 1 0 - 1 1 İNAL HAKAN KUTLUHAN 1049   ORDU
35 ŞEN ÖMER EDİZ     ORDU 1 + - - 1 BOSTANCI FATİH ALPER 1000   ORDU
36 ÖZGÜL YAĞIZ MUSTAFA     ORDU 1 0 - 1 1 BASMACI MURAT     ORDU
ÇALIŞKAN RIZA EREN     ORDU 0 1 - - Tur    
                       
Turkish Chess Federation © 2014