Dil Seçimi

English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)

banner_kayitliste

onlinekayit tr

OBB Logolar

GSB Logo 2015
 

  Excel Dosyasını Kaydet
2018 ORDU METROPOLITAN MUNICIPALITY, IV. INTERNATIONAL CHESS TOURNAMENT
UNDER 10 ( 2008-2009 )
Organizer(s) : ORDU METROPOLITAN MUNICIPALITY & TCF
Tournament Director : Zeki DEMİRCAN, Erencan GÜLER
Chief Arbiter : FA ALİ ÖZER ( 34561919 )
Arbiter : NA CEVAT ÖZTÜRK (34532986), NA KÖKSAL DEMİRKILIÇ (6366317), NA SALİH GÜZEL (34568735)
Town : RADİSSON BLU HOTEL / ORDU
Rating-Ø : 1135
Date : 2018/04/12 To 2018/04/15
 
Round 7 on 2018/04/15 at 10:00 TUR BİTİŞ SAATİ:13:10
 
Board Ttl. SURNAME NAME NRtg IRtg COUNT/CITY POINTS RESULT POINTS Ttl. SURNAME NAME NRtg IRtg COUNT/CITY
1 NEMSADZE DAVITI   1587 GÜRCİSTAN 6 1 - 0 6 CEVHER OMER SAMI 1367   TRABZON
2 CIVELEK MEHMET EREN 1463 1193 ORDU 5 ½ - ½ 5 CM KABUL TARIK 1635 1276 ORDU
3 YASAR MEHMET ALI 1357   SAMSUN 5 1 - 0 5 ACAR MUHAMMED EFE 1545 1272 ESKİŞEHİR
4 DEVECI HUSEYIN SAID 1376   ADIYAMAN 5 0 - 1 5 KARACAN ARDA TUNA 1509 1116 SAKARYA
5 GUPLUCE MELIH 1427 1122 ANKARA 1 - 0 5 CELEBI TUGRA 1283   ORDU
6 KUCUK AYBIKE 1443   ARTVİN 1 - 0 AKYUREK SARP KUANT 1322   İSTANBUL
7 KONYAR ENVER 1344   ISPARTA 0 - 1 BILGIN ALI TUGRUL 1259   SAMSUN
8 OZTURK OZAN 1325   SAMSUN 1 - 0 CEYLAN OSMAN 1254   DENİZLİ
9 BUYUK ELVIN ESMA 1527 1246 ORDU 4 1 - 0 4 ONAL ECRIN 1196   ESKİŞEHİR
10 INAN ZEYNEP ECRIN 1194   TRABZON 4 0 - 1 4 GURER OGUZ KAGAN 1411 1126 SİVAS
11 DONGEZ BERK EGEMEN 1387 1147 ORDU 4 ½ - ½ 4 ALTUNTAŞ ARDA 1104   SAMSUN
12 MULKCI YUSUF 1173   TOKAT 4 1 - 0 4 OZGUN YIGIT DENIZ 1361   SİNOP
13 ARSLAN EFE 1297   ORDU 4 1 - 0 4 DUDUKCU ZEYNEP 1175   GİRESUN
14 ERDAL EYLUL 1159   SAMSUN 4 ½ - ½ 4 KIRTADZE ANASTASIA   1290 GÜRCİSTAN
15 TURK ISMAIL BOLKAR 1285 1059 TRABZON 4 1 - 0 4 KOKSAL ETHEM KEMAL 1148   ORDU
16 BAYDAR BARIŞ 1250   SAMSUN 4 1 - 0 4 GÖÇOĞLU GÖKDENİZ 1101   ORDU
17 YILMAZ NEHIR 1238   SAMSUN 4 ½ - ½ 4 YETER FIKRI ALP 1068   ELAZIĞ
18 YUCEKAYA BEKIR KAAN 1159   SİVAS 4 0 - 1 4 GUC ILKER RIDVAN 1233   TRABZON
19 BAKI HUSEYIN KAAN 1155   SAMSUN 4 0 - 1 4 CINGOZ BORA 1217   MERSİN
20 YILDIRIM SERHAN 1150   TOKAT 4 0 - 1 4 YÜCE BATU 1211   ORDU
21 YUCEKAYA AHMETCAN 1244   SİVAS 1 - 0 AKDİN HALUK EFE 1068   SAMSUN
22 KALMA EMIRHAN 1107   TRABZON 1 - 0 KARA GÖKALP 1114   ORDU
23 GURSOY DORUK 1111   SİVAS 1 - 0 TÜRKYILMAZ MUHAMMED BARAN 1000   ORDU
24 GÜNİNDİ AHMET EGE 1272   ORDU 3 1 - 0 3 GÖĞÜŞ ÖMER TÜRKER 1090   ORDU
25 SENKOS BURAK 1089   ARTVİN 3 ½ - ½ 3 ULUDAĞ ÖZGE 1272   ORDU
26 TURFAN EYMEN TALHA 1228   GİRESUN 3 1 - 0 3 YÜCE İPEK 1087   ORDU
27 KAYA BURAK ALPARSLAN 1175   TRABZON 3 1 - 0 3 ACIL TUNA 1048   TRABZON
28 DORUK ZEKİ MERT 1167   TRABZON 3 1 - 0 3 ARICI İSMAİL 1063   ORDU
29 AYDIN NISANUR 1164   TRABZON 3 1 - 0 3 AYVAZ FAHRİ YİĞİT     ORDU
30 CETINASLAN ADA AYSIN 1062   KKTC 3 0 - 1 3 KALMA BEDIRHAN 1155   TRABZON
31 GUL KAYRA 1153   ORDU 3 0 - 1 3 ENGIN ZEYNEP ZUHAL 1041   SAMSUN
32 GÜNER ÖMER EYMEN 1056   TRABZON 3 0 - 1 3 ŞANLI EFECAN 1151   ORDU
33 ALAEDDINOGLU MAHMUT DAGHAN 1150   TRABZON 3 1 - 0 3 GÜNDOĞDU BURAK     ORDU
34 KELES GOKTUG YAGIZ 1045   TRABZON 3 0 - 1 3 ERGÜL KEREM 1150   ORDU
35 ÖZTÜRK TEOMAN 1042   ORDU 3 0 - 1 3 TONOĞLU ENGİN ERDEM 1124   SAMSUN
36 BİRSİN İREM 1120   ORDU 3 1 - 0 3 KANDAZ ALİYE RİDA     TRABZON
37 YALÇINKAYA CEMRESU 1018   ORDU 3 1 - 0 3 DURUKAN NAZLICAN 1118   ORDU
38 BAŞARAN DERİN EGE 1009   KIRKLARELİ 3 0 - 1 3 COŞ ÖMER ERKAM 1112   GİRESUN
39 BOL EGEMEN     ORDU 3 0 - 1 3 AYDIN OYKU 1094   GİRESUN
40 BINGOL CINAR 1091   İSTANBUL 3 1 - 0 3 YILMAZ TAHA ALP     ORDU
41 ALDEMİR MUHAMMED BİLAL 1101   TRABZON 0 - 1 ÖZYILMAZ NUH BARAN 1109   GİRESUN
42 SÖNMEZ ARDA 1078   ORDU 0 - 1 BAKİ BURAK 1012   TRABZON
43 TOKUR UMUT EFE 1076   SAMSUN 0 - 1 2 BULUT BURAK TAHA 1121   GİRESUN
44 KAZANCI MUHAMMET SEFA 1096   TRABZON 2 1 - 0 2 KARACA YUNUS EMRE     ORDU
45 DEMETGÜL EYMEN     ORDU 2 0 - 1 2 TAŞDEMİR DORUK UTKU 1095   ORDU
46 EREN AHMET EFE 1085   ORDU 2 + - - 2 KEFELİ KEREM     ORDU
47 SÖNMEZ DURU 1034   TRABZON 2 ½ - ½ 2 YILMAZ ATABERK     ORDU
48 KOÇ BAHA BURAK     ORDU 2 0 - 1 2 SARAY KORHAN EFE 1033   ORDU
49 SUBAŞI ABDULKADİR     ORDU 2 0 - 1 2 SAKARYA YUSUF 1008   ORDU
50 YILDIZ MUSTAFA CAN     ORDU 2 0 - 1 2 AKÇA ÇAĞAN     ORDU
51 ÇITIR OZAN DENİZ     ORDU 2 - - + 2 AYAZOĞLU AHMET ANIL     TRABZON
52 ÖZYURT EGE     ORDU 2 1 - 0 2 AYDIN CEZMİ BUĞRA     ORDU
53 BAŞARAN FATİH TUĞRA     KIRKLARELİ 2 1 - 0 2 ÇOBAN UMUT     ORDU
54 ÇETREFLİ HÜSEYİN METE 1004   ORDU 1 1 - 0 1 YALDIZLI ENDER ALP     ORDU
55 ÖZYURT EYLÜL     ORDU 1 1 - 0 1 ARSLAN BORA     ORDU
KORGAN HATİCE KÜBRA     ORDU 1 1 - - Tur    
Turkish Chess Federation © 2014