Dil Seçimi

English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)

banner_kayitliste

onlinekayit tr

OBB Logolar

GSB Logo 2015
 

  Excel Dosyasını Kaydet
2018 ORDU METROPOLITAN MUNICIPALITY, IV. INTERNATIONAL CHESS TOURNAMENT
CATEGORY B
 
Organizatör(ler) : ORDU METROPOLITAN MUNICIPALITY&TCF
Turnuva Direktörü : Zeki DEMİRCAN, IO Eren Can GÜLER ( 6315640 )
Başhakem : FA ALİ ÖZER ( 34561919 )
Hakem : NA CEVAT ÖZTÜRK (34532986), NA KÖKSAL DEMİRKILIÇ (6366317), NA SALİH GÜZEL (34568735)
Şehir : RADİSSON BLU HOTEL / ORDU
Rating-Ø : 1498
Tarih : 12.04.2018 'e 15.04.2018
 
Tur 7 de 15.04.2018 da 10:00 - TUR BİTİŞ = 13:05
 
Bo. Ttl. SURNAME NAME NRtg IRtg COUNT/CITY POINTS RESULT POINTS Ttl. SURNAME NAME NRtg IRtg COUNT/CITY
1 VOLKOV NIKA   2026 GÜRCİSTAN 1 - 0 5 NEJATPOUR SOSHIYANT   1738 İRAN
2 ANACOGLU CISEL 1765 1635 ANKARA 5 0 - 1 5 JAVADOV RAMIL 2117 2112 ARTVİN
3 OZSAKALLIOGLU AKIN 2004 1926 BOLU 5 1 - 0 5 SENOCAK METIN 1660 1608 SAMSUN
4 YILDIZ ZEKERYA 1635 1502 ARTVİN 5 0 - 1 5 KHVADAGIANI NIKA   1814 GÜRCİSTAN
5 OZMEN HALIL NEJAT 1874 1785 ANKARA 0 - 1 AYSOY VEYSI 2007 1921 MARDİN
6 SABRY SAMIR GEORGE   1970 EGYPT 0 - 1 SAKA IRFAN 1871 1778 SAMSUN
7 ARABOGA MESUT 1833 1706 BİTLİS 0 - 1 BEK EMIR 1954 1843 ORDU
8 ASLANHAN HALIS 1796 1758 MARDİN 4 ½ - ½ DURAK CAN 1513 1216 İSTANBUL
9 ZAVALSIZ ADEM 1682 1601 ORDU 4 0 - 1 4 ASILKEFELI METIN 2092 2008 SAMSUN
10 OZTURK BURAK 1579 1356 İZMİR 4 0 - 1 4 AKHALADZE BEKA   1887 GÜRCİSTAN
11 KIZILKUS TANJU 1676 1594 ANKARA 4 0 - 1 4 ÇAĞLAR MEHMET HALIL 1814 1730 BİTLİS
12 KASIPOUR AZBARI SEYED ARVIN   1793 İRAN 4 1 - 0 4 OZTURK ALI 1728 1580 SAMSUN
13 SERBETCI MUZAFFER 1609 1778 ORDU 4 0 - 1 4 DONGHVANİ NİA   1696 GÜRCİSTAN
14 DORUM DOGA CAN 1741 1658 ESKİŞEHİR 4 0 - 1 4 SENOL CAGATAY 1553 1529 ORDU
15 HATAMOV BAHADDIN   1488 AZERBAYCAN 4 1 - 0 CATAL UKTENUR 1778 1634 ŞANLIURFA
16 TOKER KENAN 1645 1661 SAMSUN 0 - 1 OZSAKALLIOGLU OKAN 2004 1875 BOLU
17 YANIKOGLU OMER 1784 1749 GİRESUN 0 - 1 ALKAN SUKRU 1701 1590 ANKARA
18 ERASLAN YAGMUR 1641 1470 TRABZON 1 - 0 GULESCI KADRI 1705 1744 ORDU
19 SARIALI FURKAN ANIL 1561 1408 TRABZON 0 - 1 SHAIKHANI MOUJAHED 1733 1688 SURİYE
20 BOLUKBAS EMRE 1722 1607 İSTANBUL ½ - ½ ENGIN EYUP TARIK 1533 1379 SAMSUN
21 DURUKAN GIRAY KAAN 1711 1451 SİVAS 1 - 0 ONMUS ARIF     ORDU
22 GUMELE ACELYA 1371   ORDU ½ - ½ 3 DEMIRBAS FATIH 1832 1783 TRABZON
23 TURAN ERKAN 1829 1683 ORDU 3 1 - 0 3 GUNES SELAHATTIN 1412 1261 SAMSUN
24 KESIM METE YIGIT 1441 1297 SAMSUN 3 0 - 1 3 FAZLA ONDER ZAFER 1778 1707 ORDU
25 SAHIN ONUR 1709 1599 ÇORUM 3 1 - 0 3 DORUK MUSTAFA 1332 1328 TRABZON
26 GUNGOR CIHAN AKIF 1672 1416 ORDU 3 1 - 0 3 ERSOY TARIK 1408 1360 ORDU
27 ERASLAN ECEM 1573 1396 TRABZON 3 ½ - ½ 3 COLAK FURKAN 1392 1127 ORDU
28 CAKMAK KURSAT KAGAN 1431 1245 ORDU 3 0 - 1 3 DİKİLİTAŞ BEREN 1521 1284 ANKARA
29 MORGUN BORAN 1412 1352 İSTANBUL 3 ½ - ½ 3 TAHAOGLU ERSON 1485 1459 İSTANBUL
30 EYUPKOCA NIHAT 1481 1432 BİNGÖL 3 1 - 0 3 TUFAN AZMİ     İSTANBUL
31 KARADAĞ DEVİN EFE 1352 1256 İSTANBUL + - - BAYRAM MESUT 1776 1608 AMASYA
32 GÜMELE KAAN 1328   ORDU - - + KERVANCIOGLU TALU 1612 1474 GAZİANTEP
33 KAVALCI EMIN 1607 1497 ANKARA 1 - 0 ARKAN MUSTAFA BAHRI 1210 1159 MERSİN
34 ABALI MUHARREM 1200   TOKAT ½ - ½ ÖZBAKIR AHMET EMRE 1566 1486 ORDU
35 YILMAZ VOLKAN 1528 1479 TRABZON 1 - 0 DURGUT TURGAY 1359 1148 SAMSUN
36 KAPLAN SABAN 1443   GİRESUN 1 - 0 SEZGİN SEFA 1086   SAMSUN
37 SEVINC BEKIR 1442   ORDU 1 - 0 OZDEMIR EFE 1276 1169 GİRESUN
38 SARIALI ENGIN 1394 1293 TRABZON 2 1 - 0 2 CIFTCI FATMA IREM 1174 1053 ELAZIĞ
39 OZTURK OZGUR 1332   TRABZON 2 1 - 0 2 AYDIN BUSE ÇAĞLA 1065   ORDU
40 ALTUN ADNAN GUNES 1109   SAMSUN 2 0 - 1 2 COLAK OSMAN 1280   TRABZON
41 DURMUS EROLTAN 1254   ARTVİN 2 + - - 2 ŞAHİNKAYA SELİM MERT     ORDU
42 BİLİM SELVİNAZ 1079   ORDU 2 0 - 1 2 KAYA MURAT 1249   GİRESUN
43 OZTURK MEHMET KAYRA 1046   TRABZON 2 0 - 1 2 ERGEN EMRE 1246   ORDU
44 ŞENYAŞAR AHMET BORA     İSTANBUL 2 0 - 1 2 AYVAZ GOKHAN 1193   ORDU
45 GULSUN SANT 1283 1014 İSTANBUL 1 - 0 YILMAZ FURKAN 1170   SAMSUN
46 ORMAN UĞUR     BOLU 0 - 1 YAMAN ALPEREN 1138   TRABZON
47 ŞENEL HÜSEYİN 1027   ANKARA 1 - - + 1 SÖNMEZ SEVGİ 1243   TRABZON
48 KADI METIN 1010   TRABZON 1 0 - 1 1 KUZUCU BAKİ 1182   ORDU
49 ŞAHİN METEHAN 1091   ORDU 1 0 - 1 1 BOL FATİH     ORDU
CELIK KENAN 1127   TRABZON 0 1 - - Tur    
Turkish Chess Federation © 2014