Dil Seçimi

English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)

banner_kayitliste

onlinekayit tr

OBB Logolar

GSB Logo 2015
 

  Excel Dosyasını Kaydet
2018 ORDU METROPOLITAN MUNICIPALITY, IV. INTERNATIONAL CHESS TOURNAMENT
CATEGORY A
 
Organizatör(ler) : ORDU METROPOLITAN MUNICIPALITY&TCF
Turnuva Direktörü : Zeki DEMİRCAN, IO Eren Can GÜLER ( 6315640 )
Başhakem : FA ALİ ÖZER ( 34561919 )
Hakem : NA CEVAT ÖZTÜRK (34532986), NA KÖKSAL DEMİRKILIÇ (6366317), NA SALİH GÜZEL (34568735)
Şehir : RADİSSON BLU HOTEL / ORDU
Rating-Ø : 2253
Tarih : 10.04.2018 'e 15.04.2018
 
Tablo/baslangic sirasi turdan sonra 9
 
SNo. isim Rtg FED 1.Rd. 2.Rd. 3.Rd. 4.Rd. 5.Rd. 6.Rd. 7.Rd. 8.Rd. 9.Rd. Puanlar BH. sira
1 GM KOVALENKO IGOR 2630 LAT 26 w 1 14 b 1 4 w ½ 10 b ½ 11 w 1 9 b 0 18 w 1 8 w 1 2 b 0 6 48½ 4
2 GM ABASOV NIJAT 2622 AZE 27 b 1 17 w 1 7 b ½ 9 w ½ 13 b ½ 19 w 1 10 b 0 15 w 1 1 w 1 46 2
3 GM BERNADSKIY VITALIY 2584 UKR 28 w 1 16 b ½ 20 w 1 12 b ½ 10 w ½ 18 b ½ 11 w 1 4 b ½ 9 w 0 46 10
4 GM SIVUK VITALY 2525 UKR 29 b 1 19 w 1 1 b ½ 13 w ½ 21 b ½ 7 w ½ 12 b 1 3 w ½ 11 b ½ 6 42½ 5
5 GM MAGHALASHVILI DAVIT 2522 GEO 30 w ½ 22 b ½ 26 w 1 18 b ½ 24 w ½ 16 b ½ 14 w ½ 19 b 0 28 w 1 5 41 18
6 GM DVIRNYY DANYYIL 2512 ITA 31 b 1 21 w ½ 13 b ½ 17 w 1 19 b ½ 12 w ½ 7 b ½ 26 w 1 10 b ½ 6 40½ 7
7 IM NAGY GABOR 2481 HUN 32 w 1 18 b 1 2 w ½ 16 b ½ 12 w ½ 4 b ½ 6 w ½ 14 b ½ 19 w ½ 45 11
8 GM PAPIN VASILY 2475 RUS 33 b 1 23 w ½ 21 b ½ 11 w ½ 40 b 1 13 w 1 9 w ½ 1 b 0 16 w 1 6 42½ 6
9 GM QUPARADZE GIGA 2471 GEO 34 w 1 20 b ½ 40 w 1 2 b ½ 16 w 1 1 w 1 8 b ½ 10 w ½ 3 b 1 7 45½ 1
10 GM HAZNEDAROGLU KIVANC 2465 TUR 35 b 1 25 w ½ 23 b 1 1 w ½ 3 b ½ 21 w 1 2 w 1 9 b ½ 6 w ½ 43½ 3
11 IM BASSO PIER LUIGI 2459 ITA 36 w 1 40 b ½ 30 w 1 8 b ½ 1 b 0 24 w 1 3 b 0 47 w 1 4 w ½ 43½ 12
12 GM MAMMADOV ZAUR 2454 AZE 37 b 1 47 w ½ 25 b 1 3 w ½ 7 b ½ 6 b ½ 4 w 0 21 w 1 18 b 0 5 41½ 17
13 IM CSONKA BALAZS 2453 HUN 38 w 1 51 b 1 6 w ½ 4 b ½ 2 w ½ 8 b 0 19 w ½ 34 b ½ 22 w ½ 5 44 15
14 IM AZALADZE SHOTA 2446 GEO 39 b 1 1 w 0 35 b 1 19 w 0 29 b 1 32 w 1 5 b ½ 7 w ½ 24 w 0 5 39 20
15 IM MOROZOV NICHITA 2443 MDA 40 w 0 36 b 1 28 w 1 24 b ½ 38 w ½ 34 b ½ 20 w 1 2 b 0 42 w 1 39½ 14
16 IM RADOVANOVIC NIKOLA 2440 SRB 41 b 1 3 w ½ 47 b 1 7 w ½ 9 b 0 5 w ½ 26 b ½ 28 w 1 8 b 0 5 41½ 16
17 GM MANIK MIKULAS 2433 SVK 42 w 1 2 b 0 46 w 1 6 b 0 26 w ½ 38 b 1 34 w ½ 24 b 0 29 w ½ 40½ 27
18 IM DRUSKA JURAJ 2429 SVK 43 b 1 7 w 0 49 b 1 5 w ½ 47 b 1 3 w ½ 1 b 0 33 w 1 12 w 1 6 40½ 8
19 GM BAKRE TEJAS 2427 IND 44 w 1 4 b 0 51 w 1 14 b 1 6 w ½ 2 b 0 13 b ½ 5 w 1 7 b ½ 41½ 13
20 IM SIBASHVILI GIORGI 2419 GEO 45 b 1 9 w ½ 3 b 0 21 w 0 39 b 1 30 w 1 15 b 0 42 b ½ 46 w 1 5 38½ 21
21 GM NAUMKIN IGOR 2418 RUS 46 w 1 6 b ½ 8 w ½ 20 b 1 4 w ½ 10 b 0 22 w ½ 12 b 0 34 w ½ 44½ 26
22 FM OZEN DENIZ 2408 TUR 47 b 0 5 w ½ 45 b 1 29 w ½ 28 b ½ 33 w ½ 21 b ½ 30 w 1 13 b ½ 5 36½ 24
23 GM OKHOTNIK VLADIMIR 2399 FRA 48 w 1 8 b ½ 10 w 0 34 b ½ 32 w 0 47 w ½ 39 b 1 46 b ½ 33 w 1 5 37 23
24 FM MGELADZE TAMAZ 2363 GEO 49 b 0 37 w 1 50 b 1 15 w ½ 5 b ½ 11 b 0 35 w 1 17 w 1 14 b 1 6 35 9
25 IM NADJ HEDJESI BALIND 2330 SRB 50 w 1 10 b ½ 12 w 0 38 b 0 34 w 0 46 b 0 37 - + 43 w 1 49 b 0 35 41
26 IM AMEIR MOHEB 2323 EGY 1 b 0 39 w 1 5 b 0 43 w 1 17 b ½ 40 - + 16 w ½ 6 b 0 47 w 0 4 39 33
27 WIM ALINASAB MOBINA 2320 IRI 2 w 0 38 b ½ 42 w ½ 40 b 0 48 b 1 31 w 1 47 b 0 35 w 1 41 b 1 5 35 25
28 FM TANRIVERDI ENES 2314 TUR 3 b 0 41 w 1 15 b 0 49 w 1 22 w ½ 35 b ½ 38 w 1 16 b 0 5 b 0 4 38 34
29 CM DOGAN NAZMI CAN 2290 TUR 4 w 0 42 b ½ 44 w 1 22 b ½ 14 w 0 43 b ½ 41 w ½ 38 b 1 17 b ½ 36 30
30 KAMER KAYRA 2228 TUR 5 b ½ 49 w 1 11 b 0 47 w 0 41 w 1 20 b 0 43 w 1 22 b 0 32 b 1 37 28
31 AYTEKIN MURAT EREN 2139 TUR 6 w 0 44 b ½ 38 w 0 51 b 1 42 w ½ 27 b 0 45 b 1 41 w 0 39 b 1 4 31 39
32 GUCIN ZAFER 2101 TUR 7 b 0 43 w 0 37 b 1 50 w 1 23 b 1 14 b 0 42 w 0 49 b ½ 30 w 0 34½ 42
33 WFM GOKBULUT JULIA 2076 TUR 8 w 0 46 b 0 48 w 1 41 b ½ 44 w 1 22 b ½ 40 w 1 18 b 0 23 b 0 4 36½ 35
34 FM SAHIN DOGA BORAN 2064 TUR 9 b 0 45 w ½ 43 b 1 23 w ½ 25 b 1 15 w ½ 17 b ½ 13 w ½ 21 b ½ 5 38 22
35 WCM ASGHARZADEH MITRA 2057 IRI 10 w 0 48 b 1 14 w 0 42 b ½ 46 w 1 28 w ½ 24 b 0 27 b 0 40 w 0 3 39½ 44
36 KARACA ALPER TUNGA 2054 TUR 11 b 0 15 w 0 39 b 0 37 w 1 49 b 0 48 w 0 - - 1 44 b 1 45 w 1 4 27½ 40
37 SEVERCAN SEDAT SABRI 2049 TUR 12 w 0 24 b 0 32 w 0 36 b 0 - - 1 51 w 0 25 - - - - - - - - 1 28 51
38 WFM ASADI MOTAHARE 2046 IRI 13 b 0 27 w ½ 31 b 1 25 w 1 15 b ½ 17 w 0 28 b 0 29 w 0 51 w 1 4 35½ 36
39 KARIMI OMID 2045 IRI 14 w 0 26 b 0 36 w 1 46 b ½ 20 w 0 44 b 1 23 w 0 40 b ½ 31 w 0 3 34½ 45
40 KIZILKUS AKIN 2040 TUR 15 b 1 11 w ½ 9 b 0 27 w 1 8 w 0 26 - - 33 b 0 39 w ½ 35 b 1 4 41 32
41 CM KARAAHMETOGLU EGE 2039 TUR 16 w 0 28 b 0 - - 1 33 w ½ 30 b 0 50 w 1 29 b ½ 31 b 1 27 w 0 4 34 37
42 CM ACAR UTKU CENGIZ 2027 TUR 17 b 0 29 w ½ 27 b ½ 35 w ½ 31 b ½ 49 w 1 32 b 1 20 w ½ 15 b 0 36½ 29
43 WCM SEBT RASOUL SEYEDE SETARE 1960 IRI 18 w 0 32 b 1 34 w 0 26 b 0 51 w 1 29 w ½ 30 b 0 25 b 0 44 w 1 32½ 43
44 KAPLAN EBRU 1949 TUR 19 b 0 31 w ½ 29 b 0 45 w 1 33 b 0 39 w 0 50 b 1 36 w 0 43 b 0 30½ 48
45 PEKER SERDAR 1916 TUR 20 w 0 34 b ½ 22 w 0 44 b 0 50 b ½ - - 1 31 w 0 48 w 1 36 b 0 3 29½ 47
46 MAGHSOUDLOO AMIR ALI 1911 IRI 21 b 0 33 w 1 17 b 0 39 w ½ 35 b 0 25 w 1 48 b 1 23 w ½ 20 b 0 4 32 38
47 ISIK ESREF 1900 TUR 22 w 1 12 b ½ 16 w 0 30 b 1 18 w 0 23 b ½ 27 w 1 11 b 0 26 b 1 5 41 19
48 AKDAG OMER AMIR 1889 TUR 23 b 0 35 w 0 33 b 0 - - 1 27 w 0 36 b 1 46 w 0 45 b 0 50 w 0 2 29½ 50
49 KOCYIGIT BUSE NAZ 1874 TUR 24 w 1 30 b 0 18 w 0 28 b 0 36 w 1 42 b 0 51 b 1 32 w ½ 25 w 1 35 31
50 MATARACI OMER BARANSEL 1856 TUR 25 b 0 - - 1 24 w 0 32 b 0 45 w ½ 41 b 0 44 w 0 51 b 0 48 b 1 27 49
51 KARACAY AYBAR 1836 TUR - - 1 13 w 0 19 b 0 31 w 0 43 b 0 37 b 1 49 w 0 50 w 1 38 b 0 3 32½ 46
                                                                     
                                                                     
                                                                     
Turkish Chess Federation © 2014