Dil Seçimi

English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)

banner_kayitliste

onlinekayit tr

OBB Logolar

GSB Logo 2015
 

  Excel Dosyasını Kaydet
2018 ORDU METROPOLITAN MUNICIPALITY, IV. INTERNATIONAL CHESS TOURNAMENT  
UNDER 8 ( 2010-2011 )  
Organizer(s) : ORDU METROPOLITAN MUNICIPALITY & TCF  
Tournament Director : Zeki DEMİRCAN, Erencan GÜLER  
Chief Arbiter : FA ALİ ÖZER ( 34561919 )  
Arbiter : NA CEVAT ÖZTÜRK (34532986), NA KÖKSAL DEMİRKILIÇ (6366317), NA SALİH GÜZEL (34568735)  
Town : RADİSSON BLU HOTEL / ORDU  
Rating-Ø : 1082  
Date : 2018/04/12 To 2018/04/15  
   
Round 2 on 2018/04/12 at 09:00 TUR BİTİŞ SAATİ: 11:45  
   
Board Ttl. SURNAME NAME NRtg IRtg COUNT./CITY POINTS RESULT POINTS Ttl. SURNAME NAME NRtg IRtg COUNT./CITY
1 BUYUK EYMEN EREN 1466   ORDU 1 1 - 0 1 KÜÇÜKBEKİR ATA YİĞİT 1129   TRABZON
2 DEGIRMENCI ELIF SERRA 1100   TRABZON 1 0 - 1 1 ULKU AHMET 1439 1190 İSTANBUL
3 DURMUS CINAR 1428   ARTVİN 1 1 - 0 1 GUL BATU 1126   ORDU
4 KOTAN YUSUF EREN 1092   MARDİN 1 0 - 1 1 TUFAN KUZEY 1400   İSTANBUL
5 ARKAN EGE 1301   MERSİN 1 1 - 0 1 GÜLER MEHMET BAHA 1099   SAMSUN
6 SARI DENIZ BERK 1081   KARS 1 1 - 0 1 KAYNAR CAN TUNA 1276   TEKİRDAĞ
7 KÜÇÜKER DEMİR 1245   GİRESUN 1 ½ - ½ 1 TAS OZGUR 1087   SAMSUN
8 ABALI EGE 1057   TOKAT 1 0 - 1 1 DUKSAL BURAK 1241   SİVAS
9 ILDIZ YIGIT EMRE 1240   TEKİRDAĞ 1 1 - 0 1 KUŞCU ZEYNEP ELA 1055   SAMSUN
10 YAĞCI YAĞIZ 1051   TRABZON 1 0 - 1 1 GÜNEŞ DENİZ EREN 1225   ORDU
11 BAYSAL ALI EREN 1204   ORDU 1 1 - 0 1 GULSUN KARLA 1038   İSTANBUL
12 KÖSEOĞLU ÖMER 1040   SAMSUN 1 0 - 1 1 OZBEN DORUK ALP 1204 1119 SAMSUN
13 YILMAZ GÖKTÜRK TAHA 1038   ORDU 1 0 - 1 1 KURTYILMAZ KUZEY 1193   ANKARA
14 TSVERAVA BEKA   1187 GÜRCİSTAN 1 1 - 0 1 TEKKE ALPER TARIK 1036   TRABZON
15 KARAKILINC FATMA SIMAY 1184   TOKAT 1 ½ - ½ 1 KARACA ATABEY KUTLU 1033   TOKAT
16 SÖNMEZ OSMAN 1161   TRABZON 1 1 - 0 1 BOZKURT SEDEF 1012   ORDU
17 BAYRAM CINAR 1034   İSTANBUL 1 0 - 1 1 GÜRLER DOĞUKAN 1157   ORDU
18 OZEN ELVIN NAZLI 1157   ELAZIĞ 1 1 - 0 1 DENİZ SUDENAZ     GİRESUN
19 GEÇİCİ MİRAÇ     GİRESUN 1 0 - 1 1 DEMIRHAN SAFIYE DOGA 1154   SİVAS
20 YAPICI ÖMER YUSUF 1149   GİRESUN 1 1 - 0 1 ÇETİN KEREM YAVUZ     TRABZON
21 GÜNAYDIN MEHMET EMİR     ORDU 1 1 - 0 1 CIFTCI HAVVA ELVIN 1147   ELAZIĞ
22 GANİ ASLI 1139   SAMSUN 1 1 - 0 1 ŞAHİN CEYLİN     ORDU
23 WAHBA DAVID GEORGE     EGYPT 1 1 - 0 1 HARMANSA KAGAN 1135   ELAZIĞ
24 YİĞİT UĞUR     ORDU 1 1 - 0 0 SAĞLAM REYHAN 1185   ORDU
25 KAYA EFE     ORDU 0 - - + 0 GÜNDOĞDU KAĞAN 1183   TOKAT
26 KILIÇ POLAT HAZAR     ORDU 0 0 - 1 0 YASAR DERIN SU 1074   SAMSUN
27 KIRIŞ RANA ÖZGE     ORDU 0 0 - 1 0 YUCEKAYA ZEYNEP 1047   SİVAS
28 ŞAHİN BEREN 1020   ORDU 0 - - + 0 KORKMAZ AHMET FURKAN     ORDU
29 KOÇ ALİ KAAN     SAMSUN 0 1 - 0 0 KÖPRÜLÜ BERKAY 1009   ORDU
30 ALEVLİ İBRAHİM MERT 1000   MERSİN 0 + - - 0 NOĞAY YİĞİT     ORDU
31 SARİALİ ŞEVVAL ZEYNEP     TRABZON 0 1 - 0 0 AYDIN AHMET EYMEN 1000   TRABZON
32 GURLER SAYIM AHMET 1000   ORDU 0 1 - 0 0 SOY RANA NİHAL     GİRESUN
33 SUCU AHMET ENDER     ORDU 0 - - + 0 YILMAZ TOPRAK YASİN 1000   ORDU
34 ZEREN BERKAY 1000   ORDU 0 ½ - ½ 0 SÜRÜCÜ KEREM BERK     SAMSUN
35 TURK ILGIN     TRABZON 0 0 - 1 0 AKBULUT AZRA     ORDU
36 AKDEMİR TUNA MERT     ORDU 0 0 - 1 0 UZUN YAVUZ KEMAL     SAMSUN
37 YILDIZ GÜLSU     ORDU 0 0 - 1 0 AKTAŞ BATU     ORDU
38 BAŞ DENİZ     ORDU 0 0 - 1 0 YUVARLAK NEHİR     GİRESUN
39 YUCEKAYA MELIKE     SİVAS 0 0 - 1 0 CITIR UYGAR ADA     ORDU
40 CİHAN TAHİR SALİH     ORDU 0 ½ - ½ 0 ÇAKI ERAY     GİRESUN
41 EZER MEHMET     ORDU 0 0 - 1 0 ÇAMURLU AHMET EFE     ORDU
42 ÇAKIR AYŞE GÜL     ORDU 0 0 - 1 0 GENÇ ATABEY     ORDU
43 ÇARKACI HÜSEYİN KEREM     ORDU 0 1 - 0 0 GÜLER YİĞİT     ORDU
44 ÇELİK ŞEVVAL CEMRE     GİRESUN 0 + - - 0 GÜNDOĞDU DOĞA     ORDU
45 GÜNDÜZ GÖRKEM ENES     ORDU 0 1 - 0 0 ÇELENK BATUHAN     ORDU
46 ÖZTÜRK MEVA MİRAY     ORDU 0 - - + 0 IŞIKLI İBRAHİM EFE     ORDU
Turkish Chess Federation © 2014