Dil Seçimi

English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)

onlinekayit tr

OBB Logolar
tsf logo 2015
GSB Logo 2015
 

  Save as Excel
ORDU METROPOLITAN MUNICIPALITY 3RD INTERNATIONAL CHESS TOURNAMENT
CATEGORY A
Organizer(s) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU, ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
Tournament Director : ZEKİ DEMİRCAN
Chief Arbiter : (34530959) FA BİLGE İBRAHİM ÖZEL
Arbiter : (34582959) NA DERYA ÖZKAN, (6366317) NA KÖKSAL DEMİRKILIÇ
Town : Büyükşehir Belediyesi Ordu Anadolu İmam Hatip Lisesi Spor Salonu
Rating-Ø : 2175
Date : 2017/04/04 To 2017/04/09
Starting Rank List
SNo. Name NRtg IRtg FED
1 GM NABATY TAMIR   2636 ISR
2 GM ZUBOV ALEXANDER   2600 UKR
3 GM JOJUA DAVIT   2587 GEO
4 GM SANIKIDZE TORNIKE   2520 GEO
5 IM QUPARADZE GIGA   2520 GEO
6 GM SHANAVA KONSTANTINE   2519 GEO
7 IM MIRON LUCIAN-COSTIN   2504 ROU
8 GM MALAKHATKO VADIM   2497 BEL
9 GM HAZNEDAROGLU KIVANC 2476 2496 TUR
10 IM WIECZOREK OSKAR   2484 POL
11 GM BAJARANI ULVI   2480 AZE
12 GM MAGHALASHVILI DAVIT   2469 GEO
13 IM KJARTANSSON GUDMUNDUR   2468 ISL
14 IM DRASKOVIC LUKA   2467 MNE
15 IM KLEKOWSKI MACIEJ   2467 POL
16 IM KHAMRAKULOV DJURABEK   2451 UZB
17 IM TOLOGONTEGIN SEMETEY   2435 KGZ
18 GM MAMMADOV ZAUR   2422 AZE
19 IM RADOVANOVIC NIKOLA   2416 SRB
20 GM MANIK MIKULAS   2415 SVK
21 IM FARAHAT ALI   2414 EGY
22 WIM BIVOL ALINA F   2383 RUS
23 IM IYTI BASHER   2310 SYR
24 FM EMINOV ORKHAN 2268 2229 TUR
25 CM DOGAN NAZMI CAN 2229 2220 TUR
26 KARAOKCU ERKIN 2214 2173 TUR
27 KARAGOLLU AHMET 2195 2103 TUR
28 FM ZARINFAM ARSALAN   2188 IRI
29 WIM TERELADZE SOPIKO F   2141 GEO
30 TANRIVERDI ENES 2119 2122 TUR
31 TASDOGEN DINCER 2120 2110 TUR
32 JAVADOV RAMIL   2106 AZE
33 TURAN ASIM 2048 2040 TUR
34 GOKPINAR EMIN 1996 1984 TUR
35 TINARLIOGLU EMRE 1948 1804 TUR
36 BEKIRAGAOGLU UMUT 1900 1855 TUR
37 WCM DURAN ESMA DOGA F 1871 1847 TUR
38 WCM HEREKLIOGLU SUDE F 1836 1856 TUR
39 PEKER SERDAR 1849 1764 TUR
40 AYDOGDU CAGATAY 1834 1820 TUR
41 DEMIRTAS HAFIZE F 1779 1750 TUR
42 BAYINDIR KUZEY 1765 1647 TUR
43 CATAL UKTENUR F 1762 1615 TUR
44 AYDIN HAKAN 1753 1721 TUR
45 KARAGÖLLÜ BARAN İLYAS 1703 1605 TUR
46 OZSAC SAMET HARUN 1697 1539 TUR
47 SOZEN ABDULLAH 1633 1563 TUR
48 SHAIKHANI MOUJAHED   1625 SYR
49 IYIGUN LEVENT BURAK 1605 1464 TUR
50 VURAL SALIH 1605 1536 TUR
             
             
             
.
Turkish Chess Federation © 2014