Dil Seçimi

English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)

onlinekayit tr

OBB Logolar
tsf logo 2015
GSB Logo 2015
 

  Save as Excel
ORDU METROPOLITAN MUNICIPALITY 3RD INTERNATIONAL CHESS TOURNAMENT
CATEGORY A
Organizer(s) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU, ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
Tournament Director : ZEKİ DEMİRCAN
Chief Arbiter : (34530959) FA BİLGE İBRAHİM ÖZEL
Arbiter : (34582959) NA DERYA ÖZKAN, (6366317) NA KÖKSAL DEMİRKILIÇ
Town : Büyükşehir Belediyesi Ordu Anadolu İmam Hatip Lisesi Spor Salonu
Rating-Ø : 2175
Date : 2017/04/04 To 2017/04/09
Starting Rank Crosstable after Round 9
SNo. Name Rtg FED 1.Rd. 2.Rd. 3.Rd. 4.Rd. 5.Rd. 6.Rd. 7.Rd. 8.Rd. 9.Rd. Pts BH. Rank
1 GM NABATY, TAMIR 2636 ISR 26 b 1 12 w 1 11 b 0 18 w 1 15 b 1 16 w 0 7 b 1 9 b 1 2 w ½ 48 2
2 GM ZUBOV, ALEXANDER 2600 UKR 27 w 1 13 b 1 17 w ½ 16 b ½ 24 w 1 9 b ½ 5 w 1 3 b ½ 1 b ½ 44½ 4
3 GM JOJUA, DAVIT 2587 GEO 28 b 1 14 w 1 16 b ½ 8 w 0 22 b 0 27 w 1 26 b 1 2 w ½ 15 b 1 6 41 8
4 GM SANIKIDZE, TORNIKE 2520 GEO 29 w 1 15 b ½ 19 w 1 17 b ½ 16 w 0 20 w 1 12 b ½ 21 b 0 8 w 1 42 12
5 IM QUPARADZE, GIGA 2520 GEO 30 b 1 16 w 0 32 b 1 20 w ½ 26 b 1 8 w 1 2 b 0 6 w ½ 18 b ½ 42½ 11
6 GM SHANAVA, KONSTANTINE 2519 GEO 31 w 1 17 b 0 21 w 1 15 b 0 23 w 1 18 b ½ 22 w 1 5 b ½ 19 w 1 6 40½ 10
7 IM MIRON, LUCIAN-COSTIN 2504 ROU 32 b 1 18 w ½ 10 b ½ 23 w 1 11 b ½ 12 w ½ 1 w 0 22 b 1 17 w 1 6 43 6
8 GM MALAKHATKO, VADIM 2497 BEL 33 w 1 21 b ½ 22 w 1 3 b 1 9 w 0 5 b 0 18 w 0 30 w 1 4 b 0 43½ 22
9 GM HAZNEDAROGLU, KIVANC 2496 TUR 34 b 1 20 w 1 23 b 1 11 w 1 8 b 1 2 w ½ 16 b ½ 1 w 0 12 b ½ 45 3
10 IM WIECZOREK, OSKAR 2484 POL 35 w 1 22 b ½ 7 w ½ 24 b 0 25 w ½ 31 b ½ 29 w ½ 39 b 1 28 w 1 36 14
11 GM BAJARANI, ULVI 2480 AZE 36 b 1 24 w 1 1 w 1 9 b 0 7 w ½ 22 b ½ 17 w ½ 16 b ½ 23 w 1 6 43½ 5
12 GM MAGHALASHVILI, DAVIT 2469 GEO 37 w 1 1 b 0 29 w 1 27 b ½ 17 w 1 7 b ½ 4 w ½ 13 b 1 9 w ½ 6 42½ 7
13 IM KJARTANSSON, GUDMUNDUR 2468 ISL 38 b 1 2 w 0 30 b ½ 26 w ½ 31 b ½ 28 w 1 20 b ½ 12 w 0 24 b ½ 39 25
14 IM DRASKOVIC, LUKA 2467 MNE 39 w 1 3 b 0 31 w ½ 25 b ½ 29 w 1 19 b ½ 21 w 0 28 b ½ 33 w 1 5 38½ 18
15 IM KLEKOWSKI, MACIEJ 2467 POL 40 b 1 4 w ½ 18 b ½ 6 w 1 1 w 0 21 b ½ 19 w ½ 33 b 1 3 w 0 5 44½ 16
16 IM KHAMRAKULOV, DJURABEK 2451 UZB 41 w 1 5 b 1 3 w ½ 2 w ½ 4 b 1 1 b 1 9 w ½ 11 w ½ 21 b ½ 48½ 1
17 IM TOLOGONTEGIN, SEMETEY 2435 KGZ 42 - + 6 w 1 2 b ½ 4 w ½ 12 b 0 24 w 1 11 b ½ 18 w ½ 7 b 0 5 46 15
18 GM MAMMADOV, ZAUR 2422 AZE 43 w 1 7 b ½ 15 w ½ 1 b 0 48 w 1 6 w ½ 8 b 1 17 b ½ 5 w ½ 41½ 13
19 IM RADOVANOVIC, NIKOLA 2416 SRB 44 b ½ 50 w 1 4 b 0 30 w ½ 36 b 1 14 w ½ 15 b ½ 24 w 1 6 b 0 5 37 20
20 GM MANIK, MIKULAS 2415 SVK 45 w 1 9 b 0 33 w 1 5 b ½ 27 w 1 4 b 0 13 w ½ 23 b 0 25 w 0 4 40½ 30
21 IM FARAHAT, ALI 2414 EGY 46 b 1 8 w ½ 6 b 0 31 w ½ 30 b 1 15 w ½ 14 b 1 4 w 1 16 w ½ 6 41 9
22 WIM BIVOL, ALINA 2383 RUS 47 - + 10 w ½ 8 b 0 35 b 1 3 w 1 11 w ½ 6 b 0 7 w 0 30 b ½ 42½ 23
23 IM IYTI, BASHER 2310 SYR 48 b 1 44 w 1 9 w 0 7 b 0 6 b 0 40 w 1 37 b 1 20 w 1 11 b 0 5 38½ 19
24 FM EMINOV, ORKHAN 2268 TUR 49 w 1 11 b 0 34 w 1 10 w 1 2 b 0 17 b 0 31 w 1 19 b 0 13 w ½ 40 24
25 CM DOGAN, NAZMI CAN 2229 TUR 50 b ½ 26 w 0 36 b 1 14 w ½ 10 b ½ 37 w ½ 30 b 0 46 w 1 20 b 1 5 34½ 21
26 KARAOKCU, ERKIN 2214 TUR 1 w 0 25 b 1 37 w 1 13 b ½ 5 w 0 35 b 1 3 w 0 29 b ½ 31 w 1 5 40 17
27 KARAGOLLU, AHMET 2195 TUR 2 b 0 38 w 1 49 b 1 12 w ½ 20 b 0 3 b 0 33 w 0 50 w 1 39 b 1 37 27
28 FM ZARINFAM, ARSALAN 2188 IRI 3 w 0 37 b 0 41 w 1 48 b ½ 39 w 1 13 b 0 43 w 1 14 w ½ 10 b 0 4 35 32
29 WIM TERELADZE, SOPIKO 2141 GEO 4 b 0 40 w 1 12 b 0 49 w 1 14 b 0 36 w 1 10 b ½ 26 w ½ 35 b ½ 36½ 28
30 TANRIVERDI, ENES 2122 TUR 5 w 0 39 b 1 13 w ½ 19 b ½ 21 w 0 48 b 1 25 w 1 8 b 0 22 w ½ 38 26
31 TASDOGEN, DINCER 2120 TUR 6 b 0 46 w 1 14 b ½ 21 b ½ 13 w ½ 10 w ½ 24 b 0 37 w 1 26 b 0 4 40 31
32 JAVADOV, RAMIL 2106 AZE 7 w 0 41 b 1 5 w 0 37 b ½ 33 w 0 43 b 0 45 w 1 48 b ½ 47 b 1 4 31½ 35
33 TURAN, ASIM 2048 TUR 8 b 0 47 w 1 20 b 0 40 w 0 32 b 1 38 w 1 27 b 1 15 w 0 14 b 0 4 34½ 33
34 GOKPINAR, EMIN 1996 TUR 9 w 0 43 b 1 24 b 0 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 1 32 49
35 TINARLIOGLU, EMRE 1948 TUR 10 b 0 48 w ½ 50 b 1 22 w 0 40 b 1 26 w 0 46 b ½ 38 w ½ 29 w ½ 4 33 34
36 BEKIRAGAOGLU, UMUT 1900 TUR 11 w 0 45 b 1 25 w 0 47 b 1 19 w 0 29 b 0 39 w 0 40 b 1 46 w ½ 33 40
37 WCM DURAN, ESMA DOGA 1871 TUR 12 b 0 28 w 1 26 b 0 32 w ½ 46 b 1 25 b ½ 23 w 0 31 b 0 43 w ½ 36½ 36
38 WCM HEREKLIOGLU, SUDE 1856 TUR 13 w 0 27 b 0 43 w 0 45 b 1 47 w 1 33 b 0 41 w 1 35 b ½ 48 w 1 29½ 29
39 PEKER, SERDAR 1849 TUR 14 b 0 30 w 0 46 b ½ 44 w 1 28 b 0 50 w 1 36 b 1 10 w 0 27 w 0 33½ 38
40 AYDOGDU, CAGATAY 1834 TUR 15 w 0 29 b 0 45 w 1 33 b 1 35 w 0 23 b 0 48 w 0 36 w 0 49 b 0 2 32 48
41 DEMIRTAS, HAFIZE 1779 TUR 16 b 0 32 w 0 28 b 0 50 w ½ 49 b 1 46 w 0 38 b 0 45 w 1 44 b 0 30½ 45
42 BAYINDIR, KUZEY 1765 TUR 17 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 0 26 50
43 CATAL, UKTENUR 1762 TUR 18 b 0 34 w 0 38 b 1 46 w 0 50 b ½ 32 w 1 28 b 0 47 w ½ 37 b ½ 32 41
44 AYDIN, HAKAN 1753 TUR 19 w ½ 23 b 0 48 w 0 39 b 0 45 w 0 47 b ½ 50 b 0 49 w 1 41 w 1 3 27½ 43
45 KARAGÖLLÜ, BARAN İLYAS 1703 TUR 20 b 0 36 w 0 40 b 0 38 w 0 44 b 1 49 w ½ 32 b 0 41 b 0 50 w 1 26 47
46 OZSAC, SAMET HARUN 1697 TUR 21 w 0 31 b 0 39 w ½ 43 b 1 37 w 0 41 b 1 35 w ½ 25 b 0 36 b ½ 33 39
47 SOZEN, ABDULLAH 1633 TUR 22 - - 33 b 0 - - 1 36 w 0 38 b 0 44 w ½ 49 b 1 43 b ½ 32 w 0 3 30½ 42
48 SHAIKHANI, MOUJAHED 1625 SYR 23 w 0 35 b ½ 44 b 1 28 w ½ 18 b 0 30 w 0 40 b 1 32 w ½ 38 b 0 34½ 37
49 IYIGUN, LEVENT BURAK 1605 TUR 24 b 0 - - 1 27 w 0 29 b 0 41 w 0 45 b ½ 47 w 0 44 b 0 40 w 1 28 46
50 VURAL, SALIH 1605 TUR 25 w ½ 19 b 0 35 w 0 41 b ½ 43 w ½ 39 b 0 44 w 1 27 b 0 45 b 0 31 44
                                                                     
                                                                     
                                                                     
.
Turkish Chess Federation © 2014