Dil Seçimi

English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)

banner_kayitliste

onlinekayit tr

OBB Logolar

GSB Logo 2015
 

  Excel Dosyasını Kaydet
2018 ORDU METROPOLITAN MUNICIPALITY, IV. INTERNATIONAL CHESS TOURNAMENT
CATEGORY B
Organizatör(ler) : ORDU METROPOLITAN MUNICIPALITY&TCF
Turnuva Direktörü : Zeki DEMİRCAN, IO Eren Can GÜLER ( 6315640 )
Başhakem : FA ALİ ÖZER ( 34561919 )
Hakem : NA CEVAT ÖZTÜRK (34532986), NA KÖKSAL DEMİRKILIÇ (6366317), NA SALİH GÜZEL (34568735)
Şehir : RADİSSON BLU HOTEL / ORDU
Rating-Ø : 1498
Tarih : 12.04.2018 'e 15.04.2018
Tur 4 - 13.04.2018 da 17:00 - TUR BİTİŞ SAATİ = 20:25
 
Bo. Ttl. SURNAME NAME NRtg IRtg COUNT/CITY POINTS RESULT POINTS Ttl. SURNAME NAME NRtg IRtg COUNT/CITY
1 BEK EMIR 1954 1843 ORDU 3 ½ - ½ 3 JAVADOV RAMIL 2117 2112 ARTVİN
2 SENOCAK METIN 1660 1608 SAMSUN 3 0 - 1 3 VOLKOV NIKA   2026 GÜRCİSTAN
3 AYSOY VEYSI 2007 1921 MARDİN 3 ½ - ½ 3 OZSAKALLIOGLU AKIN 2004 1926 BOLU
4 ASILKEFELI METIN 2092 2008 SAMSUN 0 - 1 3 ANACOGLU CISEL 1765 1635 ANKARA
5 ASLANHAN HALIS 1796 1758 MARDİN 0 - 1 SABRY SAMIR GEORGE   1970 EGYPT
6 GULESCI KADRI 1705 1744 ORDU ½ - ½ BAYIK HASAN 1929 1829 BİTLİS
7 AKHALADZE BEKA   1887 GÜRCİSTAN ½ - ½ KASIPOUR AZBARI SEYED ARVIN   1793 İRAN
8 SAKA IRFAN 1871 1778 SAMSUN 1 - 0 CATAL UKTENUR 1778 1634 ŞANLIURFA
9 NEJATPOUR SOSHIYANT   1738 İRAN 1 - 0 ARABOGA MESUT 1833 1706 BİTLİS
10 KERVANCIOGLU TALU 1612 1474 GAZİANTEP 0 - 1 2 OZMEN HALIL NEJAT 1874 1785 ANKARA
11 OZSAKALLIOGLU OKAN 2004 1875 BOLU 2 0 - 1 2 YILDIZ ZEKERYA 1635 1502 ARTVİN
12 ÖZBAKIR AHMET EMRE 1566 1486 ORDU 2 0 - 1 2 TURAN ERKAN 1829 1683 ORDU
13 SENOL CAGATAY 1553 1529 ORDU 2 0 - 1 2 KHVADAGIANI NIKA   1814 GÜRCİSTAN
14 YANIKOGLU OMER 1784 1749 GİRESUN 2 ½ - ½ 2 SARIALI FURKAN ANIL 1561 1408 TRABZON
15 FAZLA ONDER ZAFER 1778 1707 ORDU 2 1 - 0 2 OZTURK BURAK 1579 1356 İZMİR
16 DURAK CAN 1513 1216 İSTANBUL 2 1 - 0 2 SERBETCI MUZAFFER 1609 1778 ORDU
17 BAYRAM MESUT 1776 1608 AMASYA 2 ½ - ½ 2 YILMAZ VOLKAN 1528 1479 TRABZON
18 TAHAOGLU ERSON 1485 1459 İSTANBUL 2 0 - 1 2 DORUM DOGA CAN 1741 1658 ESKİŞEHİR
19 ERSOY TARIK 1408 1360 ORDU 2 0 - 1 2 BOLUKBAS EMRE 1722 1607 İSTANBUL
20 DURUKAN GIRAY KAAN 1711 1451 SİVAS 2 0 - 1 2 ENGIN EYUP TARIK 1533 1379 SAMSUN
21 ALKAN SUKRU 1701 1590 ANKARA 2 0 - 1 2 DİKİLİTAŞ BEREN 1521 1284 ANKARA
22 COLAK OSMAN 1280   TRABZON 2 0 - 1 2 DONGHVANİ NİA   1696 GÜRCİSTAN
23 ZAVALSIZ ADEM 1682 1601 ORDU 2 1 - 0 2 EYUPKOCA NIHAT 1481 1432 BİNGÖL
24 ONMUS ARIF     ORDU 2 0 - 1 2 KIZILKUS TANJU 1676 1594 ANKARA
25 GUNGOR CIHAN AKIF 1672 1416 ORDU 2 1 - 0 2 CAKMAK KURSAT KAGAN 1431 1245 ORDU
26 SHAIKHANI MOUJAHED 1733 1688 SURİYE 0 - 1 ERASLAN YAGMUR 1641 1470 TRABZON
27 KAVALCI EMIN 1607 1497 ANKARA 0 - 1 TOKER KENAN 1645 1661 SAMSUN
28 DEMIRBAS FATIH 1832 1783 TRABZON 1 1 - 0 1 GÜMELE KAAN 1328   ORDU
29 ÇAĞLAR MEHMET HALIL 1814 1730 BİTLİS 1 1 - 0 1 GULSUN SANT 1283 1014 İSTANBUL
30 OZTURK ALI 1728 1580 SAMSUN 1 1 - 0 1 DURMUS EROLTAN 1254   ARTVİN
31 OZDEMIR EFE 1276 1169 GİRESUN 1 0 - 1 1 SAHIN ONUR 1709 1599 ÇORUM
32 SÖNMEZ SEVGİ 1243   TRABZON 1 0 - 1 1 ERASLAN ECEM 1573 1396 TRABZON
33 KAYA MURAT 1249   GİRESUN 1 0 - 1 1 HATAMOV BAHADDIN   1488 AZERBAYCAN
34 KAPLAN SABAN 1443   GİRESUN 1 0 - 1 1 ERGEN EMRE 1246   ORDU
35 ARKAN MUSTAFA BAHRI 1210 1159 MERSİN 1 ½ - ½ 1 SEVINC BEKIR 1442   ORDU
36 KESIM METE YIGIT 1441 1297 SAMSUN 1 1 - 0 1 ABALI MUHARREM 1200   TOKAT
37 GUNES SELAHATTIN 1412 1261 SAMSUN 1 1 - 0 1 AYVAZ GOKHAN 1193   ORDU
38 KUZUCU BAKİ 1182   ORDU 1 0 - 1 1 MORGUN BORAN 1412 1352 İSTANBUL
39 YAMAN ALPEREN 1138   TRABZON 1 0 - 1 1 SARIALI ENGIN 1394 1293 TRABZON
40 COLAK FURKAN 1392 1127 ORDU 1 1 - 0 1 CIFTCI FATMA IREM 1174 1053 ELAZIĞ
41 ALTUN ADNAN GUNES 1109   SAMSUN 1 0 - 1 1 GUMELE ACELYA 1371   ORDU
42 DURGUT TURGAY 1359 1148 SAMSUN 1 1 - 0 1 TUFAN AZMİ     İSTANBUL
43 ŞENEL HÜSEYİN 1027   ANKARA 1 0 - 1 1 KARADAĞ DEVİN EFE 1352 1256 İSTANBUL
44 DORUK MUSTAFA 1332 1328 TRABZON 1 1 - 0 1 ŞAHİNKAYA SELİM MERT     ORDU
45 BOL FATİH     ORDU 1 0 - 1 1 OZTURK OZGUR 1332   TRABZON
46 YILMAZ FURKAN 1170   SAMSUN 0 1 - 0 0 BİLİM SELVİNAZ 1079   ORDU
47 AYDIN BUSE ÇAĞLA 1065   ORDU 0 + - - 0 SENGUL ERTUGRUL 1140   ORDU
48 OZTURK MEHMET KAYRA 1046   TRABZON 0 1 - 0 0 CELIK KENAN 1127   TRABZON
49 KADI METIN 1010   TRABZON 0 1 - 0 0 ŞAHİN METEHAN 1091   ORDU
50 SEZGİN SEFA 1086   SAMSUN 0 ½ - ½ 0 ORMAN UĞUR     BOLU
ŞENYAŞAR AHMET BORA     İSTANBUL 0 1 - - Tur    
                           
                           
Turkish Chess Federation © 2014