Dil Seçimi

English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)

banner_kayitliste

onlinekayit tr

OBB Logolar

GSB Logo 2015
 

  Excel Dosyasını Kaydet
2018 ORDU METROPOLITAN MUNICIPALITY, IV. INTERNATIONAL CHESS TOURNAMENT
UNDER 14 ( 2004 - 2007 )
Organizer(s) : ORDU METROPOLITAN MUNICIPALITY & TCF
Tournament Director : Zeki DEMİRCAN, Erencan GÜLER
Chief Arbiter : FA ALİ ÖZER ( 34561919 )
Arbiter : NA CEVAT ÖZTÜRK (34532986), NA KÖKSAL DEMİRKILIÇ (6366317), NA SALİH GÜZEL (34568735)
Town : RADİSSON BLU HOTEL / ORDU
Rating-Ø : 1235
Date : 2018/04/12 To 2018/04/15
 
Round 5 on 2018/04/14 at 10:00 TUR BİTİŞ SAATİ:13:05
 
Board SURNAME NAME NRtg IRtg COUNT./CITY POINTS RESULT POINTS SURNAME NAME NRtg IRtg COUNT./CITY
1 ARNAS ENES BUGRA 1847 1791 ORDU 4 ½ - ½ 4 YILMAZ YIGIT 1542 1280 MERSİN
2 ASIKOGLU ENGIN CAN 1684 1408 KASTAMONU 0 - 1 4 SHAPOVALOVI VASIKO   1464 GÜRCİSTAN
3 JISHKARIANI EREKLE   1561 GÜRCİSTAN ½ - ½ BUYUK ECRIN EFSA 1666 1562 ORDU
4 YILDIZ TUNAHAN 1708 1450 ARTVİN 3 1 - 0 3 KOTAN MEHMET EMRE 1353   SAMSUN
5 SEZGIN TALHA 1505 1323 TRABZON 3 1 - 0 3 YILDIRIM ORHUN ALI 1340   TOKAT
6 ERDEN BERIL 1431 1181 TRABZON 3 1 - 0 3 DEMİR EFE ARDA 1319   ORDU
7 USLU SENIZ 1392   ORDU 3 1 - 0 3 YİĞİT BUĞRA 1273   ORDU
8 KURAL OĞUZHAN 1390   ORDU 3 1 - 0 3 GOL RUYA NISA 1205   ORDU
9 TEKTAS ONUR EFE 1390   SAMSUN 3 1 - 0 CELIK HAKAN 1467 1160 TRABZON
10 ALAGOZ ZUMRA MERYEM 1347 1181 ORDU 0 - 1 OZTURK OMER 1523 1167 İZMİR
11 GÖBEL ATABERK 1287   ORDU 1 - 0 OZGEN EMIR UTKU 1455 1108 ORDU
12 ÜNAL ONAT 1416   ORDU 1 - 0 SEVİLMİŞ YİĞİT MUSTAFA 1031   SAMSUN
13 YIGIT MELIH 1280   ORDU 0 - 1 KELES MUHAMMET OKTEM 1403 1284 TRABZON
14 SELÇUK CEREN 1215   SAMSUN 0 - 1 KIR MEHMET METEHAN 1390   ORDU
15 SEVGI MERTALI 1379 1353 SAMSUN 1 - 0 YARDAK AYBUKE 1229   TRABZON
16 YAVUZ AHMET ARIF 1211   SAMSUN 2 0 - 1 2 YUKSEL OKTAY YIGIT 1515 1321 ARTVİN
17 KOCAMAN DORUK EFE 1447   ORDU 2 1 - 0 2 KARAGÖZ ERDEM 1199   ORDU
18 ARSLAN GAYE 1325 1142 ORDU 2 ½ - ½ 2 DALSUNA ARDA 1180   SAMSUN
19 HANCI OSMAN TUNAY 1296 1025 TRABZON 2 ½ - ½ 2 ÜSTÜN BORA 1168   SAMSUN
20 CICEK HALIL OZAN 1163   ORDU 2 1 - 0 2 OZEN ULGEN ECE 1264   ELAZIĞ
21 ERBAY GULSU 1260   ORDU 2 1 - 0 2 NAMLI OĞUZ KAĞAN 1155   ORDU
22 GÖREN KAĞAN 1153   TRABZON 2 0 - 1 2 CINGOZ ISIL 1250 1110 MERSİN
23 GUVEN HASAN KEREM 1224   TRABZON 2 ½ - ½ 2 BAYDAR BAŞAR 1149   SAMSUN
24 KURU CEMİL AYBERK 1099   ORDU 2 0 - 1 2 GANİ REFİK EFE 1215   SAMSUN
25 UZUN AYBUKE 1215   SAMSUN 2 + - - 2 KARADENİZ MEHMET EMİN 1128   ORDU
26 GÜZEL KEREM 1086   ORDU 2 1 - 0 GÖBEL GÖRKEM 1137   ORDU
27 GOK BARKAN 1234   ADANA ½ - ½ AYDIN ECRİN SÜMEYYE     TRABZON
28 SARI DURSUN MEHMET 1061   ORDU 1 - - + 1 KELESOGLU AHMET 1212   ORDU
29 TAŞDEMİR DENİZ 1147   ORDU 1 0 - 1 1 KÖSEYENER MEHMET EMİRHAN     ORDU
30 İNAL HAKAN KUTLUHAN 1049   ORDU 1 0 - 1 1 KARAKILINC UMAY SEZIN 1113   TOKAT
31 KESKİN ESAT 1100   BOLU 1 1 - 0 1 DEMİROK NİSANUR     ORDU
32 BOSTANCI FATİH ALPER 1000   ORDU 1 0 - 1 1 KOCAMAN EREN 1094   ORDU
33 ÇİÇEK EMİR ÇAĞAN     SAMSUN 1 ½ - ½ 1 KILIÇASLAN CAVİT TAN 1078   SAMSUN
34 YILDIRAN GÖRKEM ALP 1063   ORDU 1 1 - 0 1 ÖZGÜL YAĞIZ MUSTAFA     ORDU
35 BASMACI MURAT     ORDU 0 1 - 0 1 ŞEN ÖMER EDİZ     ORDU
36 DEMİROK BATUHAN     ORDU 0 1 - 0 0 ÇALIŞKAN RIZA EREN     ORDU
                       
                       
                       
Turkish Chess Federation © 2014