Dil Seçimi

English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)

banner_kayitliste

onlinekayit tr

OBB Logolar

GSB Logo 2015
 

  Excel Dosyasını Kaydet
2018 ORDU METROPOLITAN MUNICIPALITY, IV. INTERNATIONAL CHESS TOURNAMENT
CATEGORY B
 
Organizatör(ler) : ORDU METROPOLITAN MUNICIPALITY&TCF
Turnuva Direktörü : Zeki DEMİRCAN, IO Eren Can GÜLER ( 6315640 )
Başhakem : FA ALİ ÖZER ( 34561919 )
Hakem : NA CEVAT ÖZTÜRK (34532986), NA KÖKSAL DEMİRKILIÇ (6366317), NA SALİH GÜZEL (34568735)
Şehir : RADİSSON BLU HOTEL / ORDU
Rating-Ø : 1498
Tarih : 12.04.2018 'e 15.04.2018
 
Tur 5 de 14.04.2018 da 10:00 - TUR BİTİŞ SAATİ = 13:08
 
Bo. Ttl. SURNAME NAME NRtg IRtg COUNT/CITY POINTS RESULT POINTS Ttl. SURNAME NAME NRtg IRtg COUNT/CITY
1 VOLKOV NIKA   2026 GÜRCİSTAN 4 1 - 0 4 ANACOGLU CISEL 1765 1635 ANKARA
2 JAVADOV RAMIL 2117 2112 ARTVİN 1 - 0 SAKA IRFAN 1871 1778 SAMSUN
3 SABRY SAMIR GEORGE   1970 EGYPT 1 - 0 AYSOY VEYSI 2007 1921 MARDİN
4 OZSAKALLIOGLU AKIN 2004 1926 BOLU 1 - 0 BEK EMIR 1954 1843 ORDU
5 TURAN ERKAN 1829 1683 ORDU 3 0 - 1 NEJATPOUR SOSHIYANT   1738 İRAN
6 BAYIK HASAN 1929 1829 BİTLİS 3 0 - 1 3 DONGHVANİ NİA   1696 GÜRCİSTAN
7 KIZILKUS TANJU 1676 1594 ANKARA 3 1 - 0 3 AKHALADZE BEKA   1887 GÜRCİSTAN
8 OZMEN HALIL NEJAT 1874 1785 ANKARA 3 1 - 0 3 ZAVALSIZ ADEM 1682 1601 ORDU
9 KHVADAGIANI NIKA   1814 GÜRCİSTAN 3 1 - 0 3 GUNGOR CIHAN AKIF 1672 1416 ORDU
10 KASIPOUR AZBARI SEYED ARVIN   1793 İRAN 3 0 - 1 3 SENOCAK METIN 1660 1608 SAMSUN
11 YILDIZ ZEKERYA 1635 1502 ARTVİN 3 1 - 0 3 FAZLA ONDER ZAFER 1778 1707 ORDU
12 ENGIN EYUP TARIK 1533 1379 SAMSUN 3 ½ - ½ 3 GULESCI KADRI 1705 1744 ORDU
13 DORUM DOGA CAN 1741 1658 ESKİŞEHİR 3 1 - 0 3 DİKİLİTAŞ BEREN 1521 1284 ANKARA
14 BOLUKBAS EMRE 1722 1607 İSTANBUL 3 0 - 1 3 DURAK CAN 1513 1216 İSTANBUL
15 TOKER KENAN 1645 1661 SAMSUN 0 - 1 ASILKEFELI METIN 2092 2008 SAMSUN
16 ARABOGA MESUT 1833 1706 BİTLİS 1 - 0 BAYRAM MESUT 1776 1608 AMASYA
17 SARIALI FURKAN ANIL 1561 1408 TRABZON 0 - 1 ASLANHAN HALIS 1796 1758 MARDİN
18 ERASLAN YAGMUR 1641 1470 TRABZON 1 - 0 YANIKOGLU OMER 1784 1749 GİRESUN
19 CATAL UKTENUR 1778 1634 ŞANLIURFA 1 - 0 KERVANCIOGLU TALU 1612 1474 GAZİANTEP
20 YILMAZ VOLKAN 1528 1479 TRABZON 0 - 1 2 OZSAKALLIOGLU OKAN 2004 1875 BOLU
21 KESIM METE YIGIT 1441 1297 SAMSUN 2 0 - 1 2 DEMIRBAS FATIH 1832 1783 TRABZON
22 CAKMAK KURSAT KAGAN 1431 1245 ORDU 2 0 - 1 2 ÇAĞLAR MEHMET HALIL 1814 1730 BİTLİS
23 SERBETCI MUZAFFER 1609 1778 ORDU 2 1 - 0 2 GUNES SELAHATTIN 1412 1261 SAMSUN
24 MORGUN BORAN 1412 1352 İSTANBUL 2 0 - 1 2 OZTURK ALI 1728 1580 SAMSUN
25 SARIALI ENGIN 1394 1293 TRABZON 2 0 - 1 2 DURUKAN GIRAY KAAN 1711 1451 SİVAS
26 SAHIN ONUR 1709 1599 ÇORUM 2 0 - 1 2 COLAK FURKAN 1392 1127 ORDU
27 GUMELE ACELYA 1371   ORDU 2 ½ - ½ 2 ALKAN SUKRU 1701 1590 ANKARA
28 OZTURK BURAK 1579 1356 İZMİR 2 1 - 0 2 ERSOY TARIK 1408 1360 ORDU
29 ERASLAN ECEM 1573 1396 TRABZON 2 1 - 0 2 DURGUT TURGAY 1359 1148 SAMSUN
30 KARADAĞ DEVİN EFE 1352 1256 İSTANBUL 2 ½ - ½ 2 ÖZBAKIR AHMET EMRE 1566 1486 ORDU
31 OZTURK OZGUR 1332   TRABZON 2 0 - 1 2 SENOL CAGATAY 1553 1529 ORDU
32 HATAMOV BAHADDIN   1488 AZERBAYCAN 2 1 - 0 2 DORUK MUSTAFA 1332 1328 TRABZON
33 ERGEN EMRE 1246   ORDU 2 0 - 1 2 TAHAOGLU ERSON 1485 1459 İSTANBUL
34 EYUPKOCA NIHAT 1481 1432 BİNGÖL 2 1 - 0 2 COLAK OSMAN 1280   TRABZON
35 KAVALCI EMIN 1607 1497 ANKARA 0 - 1 2 ONMUS ARIF     ORDU
36 SEVINC BEKIR 1442   ORDU 0 - 1 SHAIKHANI MOUJAHED 1733 1688 SURİYE
37 KAPLAN SABAN 1443   GİRESUN 1 1 - 0 ARKAN MUSTAFA BAHRI 1210 1159 MERSİN
38 GÜMELE KAAN 1328   ORDU 1 ½ - ½ 1 YILMAZ FURKAN 1170   SAMSUN
39 GULSUN SANT 1283 1014 İSTANBUL 1 ½ - ½ 1 YAMAN ALPEREN 1138   TRABZON
40 ALTUN ADNAN GUNES 1109   SAMSUN 1 0 - 1 1 OZDEMIR EFE 1276 1169 GİRESUN
41 DURMUS EROLTAN 1254   ARTVİN 1 1 - 0 1 OZTURK MEHMET KAYRA 1046   TRABZON
42 AYDIN BUSE ÇAĞLA 1065   ORDU 1 1 - 0 1 KAYA MURAT 1249   GİRESUN
43 TUFAN AZMİ     İSTANBUL 1 1 - 0 1 SÖNMEZ SEVGİ 1243   TRABZON
44 ABALI MUHARREM 1200   TOKAT 1 1 - 0 1 ŞENEL HÜSEYİN 1027   ANKARA
45 AYVAZ GOKHAN 1193   ORDU 1 1 - 0 1 KADI METIN 1010   TRABZON
46 ŞAHİNKAYA SELİM MERT     ORDU 1 1 - 0 1 KUZUCU BAKİ 1182   ORDU
47 CIFTCI FATMA IREM 1174 1053 ELAZIĞ 1 1 - 0 1 ŞENYAŞAR AHMET BORA     İSTANBUL
48 ORMAN UĞUR     BOLU ½ 1 - 0 1 BOL FATİH     ORDU
49 CELIK KENAN 1127   TRABZON 0 0 - 1 ½ SEZGİN SEFA 1086   SAMSUN
50 BİLİM SELVİNAZ 1079   ORDU 0 1 - 0 0 ŞAHİN METEHAN 1091   ORDU
Turkish Chess Federation © 2014