Dil Seçimi

English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)

banner_kayitliste

onlinekayit tr

OBB Logolar

GSB Logo 2015
 

  Excel Dosyasını Kaydet
2018 ORDU METROPOLITAN MUNICIPALITY, IV. INTERNATIONAL CHESS TOURNAMENT
CATEGORY B
 
Organizatör(ler) : ORDU METROPOLITAN MUNICIPALITY&TCF
Turnuva Direktörü : Zeki DEMİRCAN, IO Eren Can GÜLER ( 6315640 )
Başhakem : FA ALİ ÖZER ( 34561919 )
Hakem : NA CEVAT ÖZTÜRK (34532986), NA KÖKSAL DEMİRKILIÇ (6366317), NA SALİH GÜZEL (34568735)
Şehir : RADİSSON BLU HOTEL / ORDU
Rating-Ø : 1498
Tarih : 12.04.2018 'e 15.04.2018
 
Tur 6 de 14.04.2018 da 16:00- TUR BİTİŞ =19:30
 
Bo. Ttl. SURNAME NAME NRtg IRtg COUNT/CITY POINTS RESULT POINTS Ttl. SURNAME NAME NRtg IRtg COUNT/CITY
1 JAVADOV RAMIL 2117 2112 ARTVİN ½ - ½ 5 VOLKOV NIKA   2026 GÜRCİSTAN
2 NEJATPOUR SOSHIYANT   1738 İRAN ½ - ½ OZSAKALLIOGLU AKIN 2004 1926 BOLU
3 KHVADAGIANI NIKA   1814 GÜRCİSTAN 4 1 - 0 SABRY SAMIR GEORGE   1970 EGYPT
4 DURAK CAN 1513 1216 İSTANBUL 4 ½ - ½ 4 OZMEN HALIL NEJAT 1874 1785 ANKARA
5 ANACOGLU CISEL 1765 1635 ANKARA 4 1 - 0 4 KIZILKUS TANJU 1676 1594 ANKARA
6 SENOCAK METIN 1660 1608 SAMSUN 4 1 - 0 4 DORUM DOGA CAN 1741 1658 ESKİŞEHİR
7 DONGHVANİ NİA   1696 GÜRCİSTAN 4 0 - 1 4 YILDIZ ZEKERYA 1635 1502 ARTVİN
8 ASILKEFELI METIN 2092 2008 SAMSUN ½ - ½ ASLANHAN HALIS 1796 1758 MARDİN
9 AYSOY VEYSI 2007 1921 MARDİN 1 - 0 CATAL UKTENUR 1778 1634 ŞANLIURFA
10 BEK EMIR 1954 1843 ORDU 1 - 0 ERASLAN YAGMUR 1641 1470 TRABZON
11 SAKA IRFAN 1871 1778 SAMSUN 1 - 0 ENGIN EYUP TARIK 1533 1379 SAMSUN
12 GULESCI KADRI 1705 1744 ORDU 0 - 1 ARABOGA MESUT 1833 1706 BİTLİS
13 OZSAKALLIOGLU OKAN 2004 1875 BOLU 3 ½ - ½ 3 DURUKAN GIRAY KAAN 1711 1451 SİVAS
14 ZAVALSIZ ADEM 1682 1601 ORDU 3 + - - 3 BAYIK HASAN 1929 1829 BİTLİS
15 AKHALADZE BEKA   1887 GÜRCİSTAN 3 1 - 0 3 GUNGOR CIHAN AKIF 1672 1416 ORDU
16 DEMIRBAS FATIH 1832 1783 TRABZON 3 0 - 1 3 OZTURK BURAK 1579 1356 İZMİR
17 SENOL CAGATAY 1553 1529 ORDU 3 1 - 0 3 TURAN ERKAN 1829 1683 ORDU
18 ÇAĞLAR MEHMET HALIL 1814 1730 BİTLİS 3 1 - 0 3 ERASLAN ECEM 1573 1396 TRABZON
19 DİKİLİTAŞ BEREN 1521 1284 ANKARA 3 0 - 1 3 KASIPOUR AZBARI SEYED ARVIN   1793 İRAN
20 FAZLA ONDER ZAFER 1778 1707 ORDU 3 0 - 1 3 HATAMOV BAHADDIN   1488 AZERBAYCAN
21 TAHAOGLU ERSON 1485 1459 İSTANBUL 3 0 - 1 3 SERBETCI MUZAFFER 1609 1778 ORDU
22 OZTURK ALI 1728 1580 SAMSUN 3 1 - 0 3 EYUPKOCA NIHAT 1481 1432 BİNGÖL
23 ONMUS ARIF     ORDU 3 ½ - ½ 3 BOLUKBAS EMRE 1722 1607 İSTANBUL
24 COLAK FURKAN 1392 1127 ORDU 3 0 - 1 YANIKOGLU OMER 1784 1749 GİRESUN
25 BAYRAM MESUT 1776 1608 AMASYA 0 - 1 SARIALI FURKAN ANIL 1561 1408 TRABZON
26 SHAIKHANI MOUJAHED 1733 1688 SURİYE 1 - 0 YILMAZ VOLKAN 1528 1479 TRABZON
27 ALKAN SUKRU 1701 1590 ANKARA 1 - 0 KARADAĞ DEVİN EFE 1352 1256 İSTANBUL
28 ÖZBAKIR AHMET EMRE 1566 1486 ORDU 0 - 1 TOKER KENAN 1645 1661 SAMSUN
29 KERVANCIOGLU TALU 1612 1474 GAZİANTEP 0 - 1 GUMELE ACELYA 1371   ORDU
30 COLAK OSMAN 1280   TRABZON 2 0 - 1 2 SAHIN ONUR 1709 1599 ÇORUM
31 OZDEMIR EFE 1276 1169 GİRESUN 2 ½ - ½ 2 KAPLAN SABAN 1443   GİRESUN
32 ERGEN EMRE 1246   ORDU 2 0 - 1 2 KESIM METE YIGIT 1441 1297 SAMSUN
33 AYVAZ GOKHAN 1193   ORDU 2 0 - 1 2 CAKMAK KURSAT KAGAN 1431 1245 ORDU
34 GUNES SELAHATTIN 1412 1261 SAMSUN 2 1 - 0 2 OZTURK OZGUR 1332   TRABZON
35 AYDIN BUSE ÇAĞLA 1065   ORDU 2 0 - 1 2 MORGUN BORAN 1412 1352 İSTANBUL
36 ERSOY TARIK 1408 1360 ORDU 2 1 - 0 2 DURMUS EROLTAN 1254   ARTVİN
37 TUFAN AZMİ     İSTANBUL 2 1 - 0 2 SARIALI ENGIN 1394 1293 TRABZON
38 DURGUT TURGAY 1359 1148 SAMSUN 2 ½ - ½ 2 ABALI MUHARREM 1200   TOKAT
39 DORUK MUSTAFA 1332 1328 TRABZON 2 1 - 0 2 CIFTCI FATMA IREM 1174 1053 ELAZIĞ
40 ŞAHİNKAYA SELİM MERT     ORDU 2 0 - 1 SEVINC BEKIR 1442   ORDU
41 YILMAZ FURKAN 1170   SAMSUN 0 - 1 KAVALCI EMIN 1607 1497 ANKARA
42 YAMAN ALPEREN 1138   TRABZON 0 - 1 GÜMELE KAAN 1328   ORDU
43 SEZGİN SEFA 1086   SAMSUN 1 - 0 GULSUN SANT 1283 1014 İSTANBUL
44 ARKAN MUSTAFA BAHRI 1210 1159 MERSİN 1 - 0 ORMAN UĞUR     BOLU
45 KAYA MURAT 1249   GİRESUN 1 1 - 0 1 KADI METIN 1010   TRABZON
46 SÖNMEZ SEVGİ 1243   TRABZON 1 0 - 1 1 OZTURK MEHMET KAYRA 1046   TRABZON
47 KUZUCU BAKİ 1182   ORDU 1 0 - 1 1 ŞENYAŞAR AHMET BORA     İSTANBUL
48 ŞENEL HÜSEYİN 1027   ANKARA 1 0 - 1 1 ALTUN ADNAN GUNES 1109   SAMSUN
49 BOL FATİH     ORDU 1 0 - 1 1 BİLİM SELVİNAZ 1079   ORDU
50 ŞAHİN METEHAN 1091   ORDU 0 1 - 0 0 CELIK KENAN 1127   TRABZON
Turkish Chess Federation © 2014